به گزارش صبح توس؛ مجتبی شاکری پیش از ظهر امروز در دیدار با فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه بسیاری از اعتبارات در مراکز استان ها هزینه شده است اظهار داشت: پروژه استخر شهرستان از سال 88 شروع شده که تنها 27 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و 250 میلیون تومان در آنجا هزینه شده و تا به امروز رها شده است.

وی با تاکید بر اینکه استادیوم ورزشی شهید علوی نژاد از سال 85 با 80 درصد پیشرفت فیزیکی روبرو است، خاطرنشان کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان فاقد ساختمان اداری است.

فرماندار خلیل آباد با اشاره به اینکه در حوزه اعتبارات در گذشته با شهرستان ها شاید نامهربانی شده و اعتبارات کمتری را به شهرستان ها اختصاص داده اند، تصریح کرد: اعتبارات حوزه ورزش و جوانان در شهرستان خلیل آباد بسیار ناچیز است.

وی با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با مدیریت جدید و توانمند خود، بحث عدالت را در توزیع اعتبارات مد نظر داشته باشند، اذعان کرد: شهرستان هایی که از اعتبارات کم بهره بوده اند و تکمیل پروژه های نیمه تمام این شهرستان در توزیع اعتبارات در اولویت قرار گیرند.

شاکری با تاکید بر اینکه تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی از درخواست ها و مطالبات جدی جوانان شهرستان خلیل آباد است، عنوان کرد: با توجه به اینکه رویکرد حوزه ورزش توجه به مناطق محروم و کم برخوردار و روستایی و کشف استعداد های ورزشی است چندین روستای پرجمعیت در شهرستان داریم که نیازمند توجه ویژه هستند.

وی همچنین در ادامه تشریح کرد: روستای جابوز قریب به 4 هزار و 500 نفر جمعیت دارد و در بسیاری از مسابقات ورزشی سرآمد هستند و مقام های بسیاری در حوزه ورزش دارند، ولی متاسفانه از ابتدایی ترین امکانات ورزشی بی بهره اند.

انتهای پیام/