به گزارش صبح توس؛ امیر سرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح امروز در در بازدید از صنایع دفاعی مشهد اظهار کرد: در حوزه دریایی توانسته ایم گام های مهم واساسی را در تجهیز نیروی دریایی ارتش، سپاه و نیروی انتظامی برداریم؛ وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح همچنین از متخصصان صنعت دفاعی خواست با ابتکار و خلاقیت و تکیه بر دانش بومی با رویکرد انقلابی و جهادی، در کمترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز نیروهای مسلح باشند.

امیر حاتمی صنعت دفاعی مستقر در مشهد مقدس را بسیار عالی و پرظرفیت ارزیابی کرد و گفت: با وجود نیروهای متخصص، متعهد و با انگیزه در صنایع دریایی، هوافضا، رزم زمینی در مشهد توانسته ایم خدمات تکنولوژیکی بسیار ارزنده ای را به نیروهای مسلح ارائه کنیم و اینک مشهد یکی از قطب های صنعت دفاعی و دارای جایگاه ویژه ای است.

وی پیشرفت های حوزه هوافضا، صنایع دفاع و هوایی را برجسته دانست و گفت: برغم تحریم های ظالمانه، متخصصان و دانشمندان وزارت دفاع توانسته اند مرزهای علم و دانش و فناوری را بر مدار ایمان و عمل خالصانه پشت سر گذاشته و به دستاوردهای ارزشمندی همچون جت جنگنده «کوثر» دست یابند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مشهد اعلام کرد: دستاوردهای بزرگ صنایع دریایی نیروهای مسلح در آینده ای نزدیک معرفی می‌شود.

وی که در سفر دو روزه به مشهد از صنایع دفاعی مستقر در این شهر بازدید و در جریان تولیدات، تعاملات با نیروهای مسلح، انجام پروژه ها و قراردادها قرار گرفت، بر نوآوری و برون رفت از بن‌بست های تکنولوژی، تاکید کرد.

انتهای پیام/