به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام سید احمد حسینی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه سبزوار با بیان اینکه انقلاب ما در امتداد انقلاب و حماسه بزرگ عظیم عاشورا ایجاد شد وهمان طور که این حماسه توسط حضرت زینب(س) و امام سجاد (ع) ماندگار شد اظهار داشت: امروز هم باید باکاری زینبی به تبیین ارزش‌های انقلاب و اسلام بپردازیم.

 

وی با اشاره به ذلت‌هایی که مردم ما در زمان طاغوت متحمل می‌شدند ادامه داد: در حال حاضر شاهد هستیم که تمام قدرت‌های جهان دست‌به‌دست هم داده‌اند تا بتوانند جلوی قدرت نفوذ و پیشرفت ایران را بگیرند و در این امر هم ناکام مانده‌اند.

 

حجت‌الاسلام حسینی با اشاره به اینکه فشارهای که از غرب به سمت ایران وارد می‌شود در جهت از میدان به درکردن نیروهای انقلابی است تأکید کرد: این غوغا سالاری‌ها و شانتاژهای رسانه‌ای سبب نخواهد شد که ما عرصه را برای ورود دشمن خالی کنیم.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام رضا(ع) به تلاش‌های دشمن از ابتدای انقلاب برای براندازی این نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: جنگ تحمیلی 8ساله هجمه نرم و امروز نیز حصر اقتصادی از نقشه‌هایی است که برای این هدف طرح‌ریزی کرده‌اند.

 

سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم فرمانده سپاه ناحیه سبزوار در ابتدای این مراسم با بیان اینکه سپاه ماهیتی ولایی و جهادی دارد تأکید کرد: مجموعه سپاه مجموعه‌ای صد در صد نظامی و مکتبی است.

 

وی با بیان اینکه سپاه با تمام نهادهای انقلابی تفاوت دارد ادامه داد: وظیفه پاسداری و حفاظت از ارزش‌های انقلاب بر دوش سپاه پاسداران قرار دارد.

 

انتهای پیام/