به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علی ناهیدی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان خلیل آباد با اشاره به 26 مهرماه سالروز شهادت سردار شوشتری، اظهار داشت: مجاهدان راه حق هیچ گاه از پا ننشسته اند و هرگاه جبهه حق را نیازمند یاری ببینند تا نثار جان خود گام بر می دارند.
وی با بیان اینکه برخی از رزمندگان دوران دفاع مقدس بعد از جنگ تحمیلی سنگر مجاهدت را خالی نگذاشتند و در راه سازندگی کشور گام برداشتند، خاطرنشان کرد: شوشتری بعد از دفاع مقدس به یکی از مهمترین سنگرهای مجاهدت و وحدت وارد شد و توانست منطقه سیستان و بلوچستان را از آشوب حفظ و هدایت کند.
خطیب جمعه خلیل آباد با تاکید بر اینکه شهید شوشتری بعد از خنثی کردن توطئه های دشمن با کسب محبوبیت در بین مردم منطقه سیستان و بلوچستان، پروژه های فراوانی را در این منطقه به ثمر رساند، تصریح کرد: از همان ابتدای جنگ فرماندهی عملیات های غرور آفرینی را بر عهده داشت و ماحصل این حضور فعالانه هفت بار مجروحیت شدید بود.
وی همچنین در ادامه اذعان کرد: سردار شهید شوشتری محوریت وحدت و همدلی در سیستان و بلوچستان را بر عهده داشت تا در 26 مرداد 88 در اقدامی تروریستی به فیض شهادت نائل آمد.
ناهیدی در پایان ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت رقیه (س)، عنوان کرد: حضرت رقیه (س) پیام رسان مظلومیت خاندان عصمت و طهارت شد و سرانجام داغ هجران پدر او را به وصالش رساند.
انتهای پیام/