به گزارش صبح توس؛علی رستمی صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی ایران به پایگاه امن و باثبات منطقه تبدیل شده و به این توانمندی رسیده تا  عوامل و عناصر ناامنی را هزاران کیلومتر آنطرف مرزها مدیریت کند.

وی افزود: دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران توانستند با اجرای یک عملیات دقیق نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی را فریب داده تاآن گاف بزرگ را در صحن سازمان ملل متحد  ارائه کند و این  بیانگر همین ثبات و اقتدار در کشور است.

رستمی اضافه کرد: در موضوع امنیت باید همه دستگاهها و مردم نقش خود را به نحو مطلوب ایفا کنند، زیرا امنیت یک پدیده اجتماعی و با مشارکت بدست می اید لذا بنا نیست در سایه کارکرد های غیر موثر فقط پلیس را در این زمینه مقصر بدانیم.

فرماندار تربت حیدریه گفت: در هیج جای دنیا با افزایش نیروی انسانی مشکل انتظامات را حل نکردند بلکه با بروز رسانی و فراهم کردن سیستم های هوشمند سعی شده تا علاوه بر نقش موثر در حوزه امنیت با پدیده های نو ظهور در امنیت اجتماعی برخورد کنند.

امام جمعه بایگ در این مراسم گفت: نیروی انتظامی در تراز انقلاب اسلامی تنها با مشارکت مردم می تواند اثر بخش باشد و لذا هر زمان این نیرو از پشتیبانی مردمی و سایر دستگاهها برخودار باشد می تواند در برابر پدیده های ناامنی موفق ظاهر شود.

حجت الاسلام حصاری افزود:  دشمنان نظام اسلامی بدانند، امنیت خط قرمز کشور است و چنانچه محاسبه امنیتی را برای این مرز و بوم داشته باشند، رزمندگان اسلام اسرائیل و پایگاههای نظامی آمریکا در منطقه را با خاک یکسان خواهند کرد.

انتهای پیام/