به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام حسین وحیدی امام جمعه شهر بجستان امروز در خطبه های نماز جمعه و بعد از دعوت مومنین به تقوای الهی به اقدامات نیروی انتظامی و تاثیر این نهاد انقلابی در ایجاد امنیت پرداخت و اظهار کرد: نیروی انتظامی هر چه اعتماد بیشتری را جلب کند مقتدرتر و قدرتمند تر ظاهر میشود.

 

حجت الاسلام  وحیدی در ادامه به رزمایش بزرگ عاشوراییان محمد رسول الله پرداخت و اذعان کرد: رزمایش روز گذشته که همزمان در سراسر کشور برگزار شد نماد وحدت، استقامت، حضور و بصیرت یکایک بسیجیان در میدان های مبارزه علیه استکبار جهانی بود که نشان از اقتدار بسیجیان داشت.

 وی ادامه داد: جوانان راه حل مشکلات کشور اند و این را جوانان دوران دفاع مقدس به کرات نشان داده اند، با حضور در میدان های مختلف بعد از انقلاب و خلق حماسه هایی که در تاریخ ماند که امروز مایه سربلندی این مملکت و جوانان انقلابی آن است.

 

 امام جمعه بجستان به نقش جوانان در دشمن هراسی پرداخت تصریح کرد: آمریکا و هم پیمانانش از موشک ها هراسی ندارند ترس آنها از جوانان این کشور است که هرکدام یک موشک و بمب هسته ای هستند.

 

حجت الاسلام وحیدی به اقدامات آمریکا قبل از انقلاب در این کشور پرداخت و امروز برای آمریکا سخت است که دسترسی به سرمایه ای کشور نداشته باشد و همین زمینه ای شده است تا به هر راه و شیوه‌ای دست به کار شود  تا به موقعیت خود در آن مدت برسد. اما غافل از آن است که این کشور، تحت رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و با حضور قشر جوان در میدان ها هرگز نخواهند گذاشت آمریکا به اهداف شومش در این کشور برسد.

 

امام جمعه بجستان به شلیک موشک های سپاه پرداخت و عنوان کرد: حضور سپاه نقطه قوتی است برای مردم این کشور که در بزنگاه ها امید آفرین می شود و این خود زمینه ای شد و با تفکر و نقش آفرینی مدیران اقتصادی کشور روند صعودی دلار متوقف و نرخ ارز برگشت.

 

امام جمعه بجستان به رای دادگاه لاهه در خصوص آمریکا پرداخت و آن را ایجاد نقطه عطفی در انزوای آمریکا دانست و خاطر نشان کرد: بهترین ابتکار عمل در اختیار ایران است و به گفته مقام معظم رهبری شعار نمی‌دهیم و این واقعیتی است که امروز آمریکا را از همیشه منزوی تر کرده است و این انزوا نشات در حضور نیروهای انقلابی در میدان ها دارد.

 

انتهای پیام/