به گزارش صبح توس؛ جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس در خصوص طرح شکایت رئیس دولت اصلاحات از وی در گفت‌وگو با صبح توس اظهار داشت: دولت اصلاحات عنوانی کلی است، این درعین‌حالی است که امروز اثری از دولت اصلاحات وجود ندارد که بگویند وکیل دولت اصلاحات شکایت کرده! باید بگویند وکیل خاتمی از شخصی شکایت کرده است.

وی افزود: خاتمی امروز یکی از سه متهم اصلی کودتای سال 88 است، ما خاتمی را فرد مؤثر در کودتای سیاسی، امنیتی و نظامی در آن فتنه می‌دانیم.

کریمی قدوسی خاطرنشان کرد: بنده از مجلس هشتم تاکنون با تمام وجود مقابل فتنه و فتنه‌گران ایستاده‌ام؛ در مجلس هشتم روزی که کفن پوشیدیم، فریاد مرگ بر خاتمی، مرگ بر موسوی، مرگ بر کروبی بلند شده بود.

مدافعان فتنه 88 در ارتباط با سرویس‌های جاسوسی

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: دو روز پس از واقعه عاشورای سال 88، مدافعان خاتمی و فتنه 88 که بر اساس اسناد، در ارتباط با سرویس‌های جاسوسیMI6 و سرویس‌های جاسوسی دیگر بودند، به هیئت‌ها و پرچم امام حسین(ع) حمله کرده و آتش زدند.

وی تصریح کرد: مجلس هشتم پس‌ازاین رخ داد قیام کرد، ما به‌عنوان نماینده مردم کفن پوشیدیم و اطراف بهارستان راهپیمایی کردیم؛ لاریجانی نیز در پایان مراسم به ایراد سخن پرداخت.

کریمی افزود: علی مطهری در دیدار با رهبری در مراسمی که فرزندان شهدای مجلس در آن حضور داشتند، خطاب به رهبری گفت: افراد در حصر را یا آزاد و یا محاکمه کنید؛ رهبری فرمودند اگر این افراد محاکمه شوند رأیی صادر می‌گردد که شما تحملش شنیدنش را ندارید.


دیدار خاتمی با ملک عبدالله به گواه اسناد و فایل‌های صوتی

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بنده در توئیتی اعلام کردم خاتمی با ملک عبدالله ملاقات کرده است، این فرد 20 روز پیش از انتخابات سال 88 سه سفر انجام می‌دهد؛ یک سفر به اروپا داشته و با فرمانده ناتو ملاقات می‌کند، سفر دیگر به ترکیه و در سفری دیگر به ریاض انجام می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: دو ماه پس از فتنه 88، ما به‌عنوان اعضای کمیسیون امنیت ملی به ستاد کل نیرو‌های مسلح رفتیم؛ دکتر فیروزآبادی به اعضای کمیسیون امنیت ملی گفت: این سران با نانو به توافق رسیدند که مقابل انتخابات بایستند، کار شورش را شروع کنند و زمانی که به آن‌ها فشار وارد شد، از ناتو درخواست کمک کنند تا حمله نظامی به ایران را آغاز کند.

کریمی قدوسی تصریح کرد: ملاقات خاتمی با ملک عبدالله مستند بوده، صوت این دیدار نیز موجود و در اختیار نهاد‌های امنیتی است؛ بنده تعجب می‌کنم از متهم بزرگی که در بلوای ناامنی که در 40 سال گذشته رخ داد، پررویی کرده و شکایت می‌کند.

وی ادامه داد: طرفداران این افراد در مجلس شورای اسلامی به خود جرات می‌دهند، در پشت تریبون قرار می‌گیرند و از سران فتنه دفاع می‌کنند، این افراد به‌طور حتم و بر اساس قانون در مجلس آینده رد صلاحیت می‌شوند بدان جهت که بر خلاف امنیت ملی نطق کرده و آن را به چالش می‌کشند.

این نماینده مجلس بیان داشت: وجود عوامل داخلی سران فتنه زمینه‌هایی را ایجاد می‌کند که فردی به‌عنوان وکیل دولت اصلاحات جرئت پیدا کند و بگوید از بنده شکایت کرده‌ است، ما با تمام قدرت مقابل این افراد ایستاده‌ایم و به لطف خدا هنوز دستمان پر از خبر و مطلب و اقدام است.

از مریدان فتنه تا سینه‌چاکان FATF

کریمی قدوسی خاطرنشان کرد: مردم و جریان انقلابی که مقابل جریان فتنه ایستاد و حماسه 9 دی را رقم زد، بایستی با قدرت خواستار محاکمه سران فتنه شوند. مشکلاتی که در فضای اقتصاد وجود دارد به‌تبع خطراتی است که فتنه گران در سال 88 پدید آورده است؛ ملت را دوقطبی کردند، مردم را مقابل هم قراردادند و دست بیگانگان را به داخل کشور باز کردند؛ همین افراد سینه‌چاکان تصویب FATF هستند.

وی تصریح کرد: بنده پشت تریبون مجلس 140 صفحه سند که متعلق به وزارت اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه و ناجا بود را ارائه کردم؛ در این اسناد، فتنه، مواضع خاتمی و شنود‌ها مشخص است. سند بزرگ مشاهدات عینی مردم در کف خیابان است که چادر از سر زنان کشیدند، بسیجیان را به سطل زباله انداختند و آتش زدند؛ خون‌هایی که ریخته شده به گردن خاتمی است.

بنابه گزارش صبح توس، روز چهارشنبه خبرگزاری دولت، خبر از شکایت وکلای رئیس دولت اصلاحات از کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی داد. این خبر که در آن به گفته‌های کریمی قدوسی با واژه «اتهامات عجیب به رئیس دولت اصلاحات» اشاره شده بود، در تمامی رسانه‌های اصلاح‌طلب دست‌به‌دست شد.

انتهای پیام/