به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه تصویب fatf در مجلس اطلاعات اقتصادی وبانکی را در اختیار دشمن قرار خواهد داد اظهار داشت: ملت به پیروی از رهبر انقلاب توقع دارند مجلس در این زمینه مصوباتی نداشته باشد.

وی با اشاره به هفته دفاع  مقدس بیان داشت: مقاومت امروز کشورهای اسلامی نظیر سوریه لبنان عراق و یمن حاصل الگو گیری از دفاع مقدس در برابر استکبار جهانی است.

وی به  اقتدار حزب الله لبنان، انصارالله یمن، الحشد الشعبی عراق، لشکرهای فاطمیون و زینبیون مقابل داعش اشاره کرد وتصریح کرد: این گروهها ایثار مقاومت و از خودگذشتگی در راه اسلام را از رزمندگان ایران آموخته وخود را برای مقابله بااستکبار جهانی آماده کردند .

مقیسه در ادامه به شکوه وعظمت برگزاری دسته های عزاداری برای امام حسین اساره گرد وافزود : در مجالس عزاداری امام حسین (ع) باید درس ظلم، ستم و ایستادگی برابر ظالم را فرا گرفت.

وی همچنین با بیان اینکه هیئات مذهبی باید در خصوص عزاداری ها مراقبت ویژه داشته باشند تاکید کرد: عزاداران باید در مورد طرح شعار علیه وحدت اسلامی که منجر به شکاف امت های مسلمان می شود دوری کنند. 

انتهای پیام/