به گزارش صبح توس؛ مجتبی بهاروند صبح امروز در جمع خبرنگاران پیرامون تمهیدات اندیشیده شده به منظور ارائه خدمات مطلوب‌تر در حوزه حمل و نقل و ترافیک به عزاداران حسینی(ع) در روزهای تاسوعا و عاشورا، اظهار داشت: با هماهنگی پلیس‌ راهور، از عصر امروز، همزمان با شروع عزاداری‌ها و حرکت دسته‌ها و هیئت‌های مذهبی شاهد اعمال محدودیت ترافیکی در 4 خیابان‌ منتهی به حرم‌‌ مطهر رضوی خواهیم بود؛ این محدودیت تا پایان نماز جمعه برقرار خواهد بود.   

وی با بیان اینکه فعالیت مرکز ترافیک شهرداری 24 ساعته خواهد شد، افزود: علاوه بر این اقدام، اپراتورهای این مرکز نیز به دوبرابر افزایش می‌یابد.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد از آمادگی کامل مدیریت شهری برای خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران رضوی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) خبرداد و گفت: سازمان‌های اتوبوسرانی، تاکسیرانی و قطار شهری تمهیدات لازم را برای ایاب و ذهاب عزاداران اندیشیده‌اند.

بهاروند با بیان اینکه سرفاصله زمانی خطوط 2 و 1 قطارشهری مشهد براساس نیاز از 6 تا 10 دقیقه به 4 تا 5 دقیقه کاهش پیدا خواهد کرد، افزود: افزون بر این، 150 اتوبوس نیز علاوه‌بر ناوگان موجود، در هسته مرکزی شهر خدمات‌رسانی می‌کنند.

انتهای پیام/