به گزارش صبح توس؛ به نقل از آستان نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجلال حسینی معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی عنوان کرد: پیکر مطهر ۹ شهید گمنام دفاع مقدس به همراه دو شهید مدافع حرم مجتبی واعظی و سیدنصرالله حسینی که طی تفحص‏‌های جدید در مناطق سوریه شناسایی شدند، روز دوشنبه ۲۶ شهریور در حرم امام رضا(ع) تشییع خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه مراسم تشییع این شهیدان ساعت ۱۷ از مقابل مسجد بناها واقع در خیابان خسروی آغاز می‏‌شود، افزود: پس از تشییع پیکر این شهیدان همه زائران و مجاوران به حرم مطهر رضوی مشرف می‏‌شوند تا در برنامه وداع با شهدا شرکت کنند.
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی عنوان کرد: مراسم وداع با شهدای گمنام و مدافع حرم، تحت عنوان «شبی با شهدا» دوشنبه پس از اقامه نماز مغرب و عشا با حضور مردم شهیدپرور و مسئولان در حرم مطهر رضوی برگزار می‏‌شود.
وی ادامه داد: در این مراسم آیت‏‌الله سیداحمد خاتمی به ایراد سخنرانی و در ادامه حاج‏احمد واعظی به مدیحه‌‏سرایی و روضه‏‌خوانی می‏‌پردازد.
حسینی خاطرنشان کرد: پیکر شهیدان لشکر فاطمیون پس از طواف در بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) در قطعه شهدای مدافع حرم بهشت ‏رضا(ع) مشهد مقدس در جوار همرزمان شهیدشان آرام خواهند گرفت و شهدای گمنام نیز در مشهد و چند شهر خراسان رضوی به خاک سپرده خواهند شد.

انتهای پیام/