به گزارش صبح توس، کانون بسیج مداحان و هیآت مذهبی شهرستان نیشابور با انتشار بیانیه ای نسبت به اهانت عضو شورای شهر نیشابور به عزاداران حسینی واکنش نشان دادند.

یک بار دیگر یک "اصلاح‌طلب" پرده از چهره حقیقی خود برداشته و با اهانت به عزاداری امام حسین (ع) نشان داد، موضع‌گیری‌های ضد اسلامی برخی از هم‌مسلکان سیاسی‌اش در سالیان اخیر، نشئت‌گرفته از ذات ضد اسلامی آنهاست و سکوت و حتی دفاع از توهین به ساحت امام حسین(ع) در عاشورای ۸۸ نه‌تنها فقط توسط "منافقین" انجام‌شده بلکه با حمایت فکری و تئوریک برخی چهره‌های اصلاح‌طلب همراه بوده است.
سریال وقاحت برخی از اصلاح‌طلبان آن‌قدر دنباله‌دار است که اگرچه قبح‌شکنی آنان در عاشورای ۸۸ با طوفان خروش مردمی در ۹ دی پاسخی دندان‌شکن گرفت؛ اما باز هم روحیه لیبرالی و ضد اسلامی آنان هرازگاهی نمایان می‌شود و دم خروس‌شان بیرون می‌زند.
در اقدام تازه و منحوس، عضو اصلاح‌طلب شورای شهر نیشابور رضا مهرداد به تمسخر عزاداری برای امام حسین(ع) پرداخت و گفت اگر امام حسین علیه‌السلام نبود چگونه مردم را تحمیق می‌کردید. یعنی مردم با نادانی در مجلس عزاداری امام حسین علیه‌السلام حضور می‌یابند.!!!!
اهانت بی‌سابقه این چهره اصلاح‌طلب، که در امتداد سلسله فکری جماعت مخالف با "حاکمیت اسلام در جامعه" صورت گرفت، نشان داد که توهین به امام حسین(ع) در عاشورای ۸۸ از سوی برخی حامیان موسوی و کروبی، اتفاقی بدون برنامه قبلی نبود و لازم است تا همیشه ملت شهیدپرور ایران نسبت به تحرکات پنهان و آشکار برخی از اصلاح‌طلبان بر ضد ارزش‌های اسلامی و ایرانی هوشیار باشند.

وقتی توهین‌کنندگان به امام حسین (ع) در عاشورای ۸۸ «مردم خداجوی» خوانده شدند، دیگر ارجاع دادن این فرد معلوم‌الحال به توصیه‌های اهل‌بیت(س) در تأکید بر برپایی عزاداری و گریه بر امام حسین(ع) امری بیهوده می‌نماید... و چه تناقضی از این بالاتر که کسانی خود را مدعیان خط امام(ره) و انقلابی سوپر دولوکس بنامند اما طرفدار نظریه "جدایی دین از سیاست" باشند و در گوش‌شان فرو نرود که همان امام خمینی(ره) که سنگش را به سینه می‌زنند تا از نمد محبوبیتش در بین توده‌های مردم برای خود کلاهی ببافند معتقد بود که "این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه‌داشته است."
رضاخان نیز تمام تلاش خود را کرد تا همین هیئات و عزاداری‌ها و اشک ریختن‌ها برای سیدالشهدا(ع) را به تعطیلی بکشاند و به خیال خامش برای همیشه جریان زنده نگه‌داشتن یاد امام حسین(ع) را از میان بردارد. باید از این جماعت مدعی دین‌داری پرسید که چرا رضاخان به سراغ موضوعات دیگر نرفت و همه تلاشش این بود که جلسات روضه‌خوانی‌های حسینی را به تعطیلی بکشاند؟ مگر چه اثری در این مراسم سیاسی ـ معنوی دیده بود که مانع از برگزاری آن می‌شد؟
بد نیست منکران و ساده اندیشان به نتیجه اقدامات رضاخان نیز نگاهی بیندازند و از سرنوشت تاریخی مقابله او با دستگاه الهی اباعبدالله الحسین(ع) درس عبرت بگیرند.
گزافه نبود اگر سخن با آیه استرجاع شروع می‌شد. باید با گفتن "انا لله و انا الیه راجعون" و چشمی گریان، طلب مغفرت کنیم و پناه ببریم از شر شیاطین جن و انس به پروردگار بزرگ و تبری بجوییم از عمل شنیعی که در توهین به ساحت حضرت سیدالشهدا (ع) انجام شد...لذا پیرو فرمایشات امام خامنه‌ای حفظه الله ضمن پرهیز از هرگونه تجمع غیرقانونی که هدف این جماعت برای حاشیه‌سازی و مظلوم‌نمایی است از مسئولین قضایی و اطلاعاتی شهرستان تقاضا داشته به وظیفه ذاتی خود عمل نموده تا هرکسی به خود اجازه ندهد عقاید دیگران را به سخره گرفته و به مقدسات و شعائر دینی توهین نماید و در غیر این صورت امت حزب‌الله آتش به اختیار به این توهین پاسخ خواهد داد.

والسلام علی من اتبع الهدی
محرم الحرام 1440 هجری قمری
کانون بسیج مداحان و هیآت مذهبی شهرستان نیشابور

انتهای پیام/