فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه در حاشیه برگزاری اردوهای جهادی رزمایش خدمت"سپاهیان محمد رسول الله2" در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: رزمایش خدمت رسانی و نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمدرسول الله(ص) با اعزام 14 گروه جهادی از 20 لغایت 28 شهریورماه در سطح روستاهای محروم شهرستان های تربت حیدریه و رشتخوار در حال برگزاری است

سرهنگ علی نیک یاد افزود: تابستان امسال بالغ بر 20 گروه جهادی در روستاهای محروم بخش کدکن حضور یافتند اما این خدمت رسانی با مشارکت 14 گروه جهادی در رزمایش خدمت"سپاهیان محمد رسول الله با قوت بیشتری دنبال شد.

وی  با اشاره به عرصه های فعالیتی این اردوها، خاطرنشان کرد: فعالیت این گروه ها در راستای محرومیت زدایی و خدمات رسانی به محرومان طبق برنامه زمانبندی و در عرصه های عمرانی، فرهنگی، محرومیت زدایی، بهداشت و سلامت، اقتصاد مقاومتی در حال انجام است.

فرمانده سپاه تربت حیدریه گفت: جهادگران بسیجی در این رزمایش خدمت با حضور در مناطق حاشیه ای شهر تربت حیدریه شامل؛ کوی بازرگان، کوی امام و همچنین کوی شهید چمران و روستاهای محروم بخش کدکن و رخ و شهرستان رشتخوار به عرصه های عمران و سازندگی می پردازند.

رزمایش خدمت گروه‌های جهادی همزمان با رزمایش نظامی اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص) در روزهای گذشته در سراسر کشور برگزار و تا 29 شهریور نیر ادامه دارد.

امسال بالغ بر 20 گروه جهادی به 13 روستای منطقه هدف( دهستان رقیچه بخش کدکن) اعزام شدند و علاوه بر فعالیت های عمران و آبادانی و بهداشت و درمان مباحث فرهنگی و اقتصاد مقاومتی را نیز دنبال کردند.

انتهای پیام/