به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علی ناهیدی، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان خلیل آباد با اشاره به بسته حمایتی دولت و تسریع در توزیع آن، اظهار داشت: افزایش کالاهای مصرفی از یک طرف، گران شدن سبد هزینه خانوار از طرف و عدم تغییر درآمدهای مردم بخصوص اقشار مستضعف از سمت دیگر بر ضرورت تسریع در توزیع بسته حمایتی دولت می افزاید.

وی با بیان اینکه توان خرید عموم مردم در کشور کاهش پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: به عنوان مثال قیمت پوشک تولید داخل از بسته 27 هزار تومان به 76 هزار تومان رسیده است و تخم مرغ، حبوبات، سبزیجات، گوشت قرمز و مرغ و مسکن و اجاره و... افزایش داشته است.

خطیب جمعه خلیل آباد با تأکید بر اینکه افزایش قیمت ها، مردم را با مشکلات زیادی مواجه کرده است، تصریح کرد: سخنگوی دولت در چند نوبت اعلام به نهایی شدن توزیع بسته حمایتی اقشار ضعیف جامعه در حوزه غذایی و مالی کرده ولی تا به امروز هنوز علمی نشده است و هنوز خبری از بسته حمایتی نیست.

وی با اشاره به اینکه مدت زیادی از گرانی ها می گذرد و دولت باید هر چه زود تر وعده های خود را عملی کند، اذعان کرد: هر روز سفره مردم در حال کوچک شدن است و علمی شدن وعده ها می توانند اعتماد از دست رفته مردم نسبت به دولت را بازگردانند.

ناهیدی خطاب به مردم با بیان اینکه باید حرف مسئولان خود را قبول کنیم، عنوان کرد: دروغ های زیادی نسبت به کشور در رسانه های خارجی گفته می شود و همه ما وظیفه داریم همراهی لازم را با مسئولان داشته باشیم.

انتهای پیام/