به گزارش صبح توس؛ روز پنج شنبه 15 شهریور ماه طلبه‌ای جوان به نام حجت‌الاسلام محمد تولایی محصل مدرسه نورالرضا(ع) در خیابان شیرازی به دلیل ضربه چاقو فرد ناشناسی در قفسه سینه و خون‌ریزی شدید به بیمارستان امدادی منتقل شد. 

به گفته حجت‌الاسلام محمود خدابخشیان، مدیر مدرسه نورالرضا(ع)، روحانی جوان بعد از خروج از کتابخانه آیت‌الله خامنه‌ای سوار خودروی خود می‌شود که فردی ناشناس بعد از سلام به او در کمتر از ثانیه‌ای چاقوی در قفسه سینه او فرو می‌برد. 

وی ادامه داد: حجت‌الاسلام تولایی به دلیل اینکه در ابتدا ضربه چاقو را احساس نمی‌کند با خودرو خود به سمت خانه حرکت می‌کند اما بعد از گذشت مدتی نمی‌تواند رانندگی کند و به یک موتوری می‌گوید مرا به نزدیکترین بیمارستان برسان اما زمانی که به بیمارستان منتقل می‌شود در راه می‌افتد. 

خدابخشیان بیان می‌کند: تولایی را به بیمارستان امدادی می‌برند اما بیمارستان متوجه این موضوع ساده که چاقو به قلب او خورده است نمی‌شود یعنی از روز پنج شنبه که این اتفاق رخ داد تا روز دوشنبه پزشکان متوجه این موضوع نشدند. 

مدیر مدرسه نورالرضا (ع) ادامه می‌دهد: در روز دوشنبه آقای تولایی را به بیمارستان قائم(عج) منتقل می‌کنند و بعد از یک عمل جراحی او همچنان در کما است اگر پزشکان زودتر تشخیص می‌دادند که چاقو در نزدیکی قلب اصابت کرده است حال او به این اندازه وخیم نمی‌شد. 

وی با بیان اینکه هنوز ضارب شناسایی نشده است اظهار می‌کند: حجت الاسلام تولایی، از طلبه‌های خوش اخلاق و حافظ قرآن مدرسه ما بود و پایه هفت تحصیلات را می‌گذراند و امسال به پایه هشت می‌رفت، آزار او به کسی نمی‌رسید و باکسی خصومتی نداشت. 

شاهدان عینی ماجرا بیان می‌کنند که روحانی غرق در خون را در خیابان شیرازی 2 در حالی که بر روی زمین افتاده بود مشاهده کردند و بعد از تماس با اورژانس پس از گذشت 15 دقیقه آمبولانس به محل برای انتقال روحانی رسید.

لازم به ذکر است که این روحانی صبح امروز در بیمارستان قائم(عج) مشهد مورد عمل جراحی قرار گرفت و هم اکنون در کما به سر می برد.

منبع: فارس

انتهای پیام/