به گزارش صبح توس؛سرهنگ حسين دهقان پور، فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور گفت: در پی دريافت خبری مبنی بر احتكار مقدار زیادی انواع لوازم بهداشتی مورد نياز مردم در انباری در محدوده يكی از روستاهای بخش مركزی شهرستان نیشابور، بلافاصله گروهی از ماموران پليس امنيت عمومی این فرماندهی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
دهقان پور افزود: ماموران با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات به عمل آمده موفق به شناسایی این انبار شدند و پس از هماهنگی با مقام قضائی با همراهی کارشناسان اداره تعزيرات و اداره صنعت، معدن و تجارت به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از این انبار انواع لوازم بهداشتی شامل، پوشک، چسب زخم و كيسه های آب گرم را به ارزش 25 ميليارد ريال كشف کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به شناسایی و کشف 4 انبار دیگر لوازم خانگی و بهداشتی در محدوده خيابان های نور، بلوار بعثت، 22 بهمن غربی و سيد جمال الدين اسدآبادی گفت: در بازرسی از این انبارها 2 ميليارد و 300 ميليون ريال پوشك و 3 ميليارد و 300 ميلون ريال انواع لوازم خانگی كشف شد .
دهقان پور افزود: با دستور قضايی همه انبارها پلمپ و تعداد پنج نفر متهم دستگير و با تشكيل پرونده جهت سیر مراحل قانونی، به مراجع قضايی معرفی شدند.

انتهای پیام/