به گزارش صبح توس؛ سردار غلامحسین غیب پرور صبح امروز در رزمایش هزاران نفری بسیجی‌های عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) که در قرارگاه لشکر پنج نصر برگزار شد، اظهار کرد: خدا را شاکریم که امروز در جمع بسیجیان مشهد الرضا(ع) هستم که برای دفاع از آرمان‌های حق علیه باطل لحظه‌ای درنگ نکردند.

 

وی افزود: امروز اول ماه محرم و عزای حسینی است، غمی که انتهایی ندارد و درمان آن تنها ظهور حضرت ولی‌عصر (عج) است.

 

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی مینیاتوری از عاشورای سیدالشهدا (ع) است، گفت: انقلاب اسلامی یک شریعه است از فراتی که حضرت امام حسین (ع) به تلاطم درآورد و انقلاب اسلامی امتداد طنین مقدسی است که از حلقوم امام حسین (ع) به همه جهانیان رسید.

 

وی ادامه داد: دشمن پیام امام حسین (ع) را برنتابید و او را مظلومانه با لبانی عطشان میان دو نهر آب به شهادت رسانید و هنوز هاضمه تاریخ نتوانسته است این مصیبت بزرگ را درک کند.

 

غیب پرور با بیان اینکه انسان‌ها قدر اهل‌بیت (ع) را ندانستند و آن‌ها را به شهادت رساندند، تأکید کرد: خداوند آخرین ذخیره خود را از میان مردم برداشت و مردم سال‌ها است که در انتظار یک حکومت عدل علوی تشنه‌اند.

 

وی تصریح کرد: خداوند اما بر این کشور منت نهاد و به سبب وجود مردمی غیور و رشید، امامی مهربان و دلیر، روحانیت بیدار در خط این انقلاب را تفضل فرمود و این مزد دلدادگی مردم به اهل‌بیت است.

 

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه دشمنان این انقلاب تمام‌قد در مقابل این حرکت عظیم ایستاده‌اند، بیان داشت: از هر نوع دشمنی، دسیسه و ددمنشی فروگذار نکرد و از روز اول پیروزی نهضت در مقابل این مردم ایستاد که یک فقره از این دشمنی‌های او هشت سال جنگ بود.

 

وی ضمن گرامی داشت نام و یاد شهدای مشهدی دفاع مقدس، اظهار داشت: فرماندهان رشیدی همچون شهید طرحچی، شهید برونسی، شهید کاوه، شهید شوشتری در اقصا نقاط این سرزمین از خاک خود دفاع کردند و زاویه به زاویه این سرزمین فوران غیرت شهدا شد.

 

غیب پرور با بیان اینکه دشمنی‌های خصمانه دشمنان تنها به حمله سخت محدود نشد، بیان نمود: در این عرصه جنگ اقتصاد و حملات فرهنگی را نیز علیه ملت ایران انجام داد اما به اذعان خودشان هیچ سودی نبردند درحالی‌که هدفشان نابودی انقلاب در چهل‌سالگی بود.

 

وی بیان داشت: مردم ما از جنگ اقتصادی واهمه ندارند اما معترف هستیم که مشکلات اقتصادی فراوان است و علت اصلی هم سوء مدیریت کلان کشور است و این دست از مشکلات را برای مردم به ارمغان آورده است.

 

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به طرح بزرگ رزمایش خدمت، بیان داشت: این رزمایش با حضور 1000 گردان بیت‌المقدس در سراسر کشور و حدود 7000 هزار نیروی جهادی آماده می‌شود تا در هفته دفاع مقدس قدرت بسیج مردمی را به رخ جهانیان بکشد و امیدی بر دل‌های مردم مظلوم کشور باشد.

 

وی با اشاره به هدف رزمایش خدمت بسیجیان در سراسر کشور، عنوان کرد: بسیجی‌ها در این برهه به میدان آمده‌اند تا به همه مردم بگویند که ما همچون گذشته در کنار شما خواهیم بود.

 

غیب پرور خطاب به دشمن گفت: دشمنان بدانند که ما دست از مبارزه نخواهیم کشید و هرقدر تهدید شما بیشتر شود، انگیزه بسیجی برای دستیابی به پیروزی بیشتر می‌شود.

 

وی در ادامه تاکید کرد: ما می‌خواهیم به مردم شریف خود بگوییم در پاسداری از انقلاب اسلامی به اندازه ذره‌ای تردید نداریم و حضور فرمانده سپاه امام رضا(ع) در میان مردم بیانگر این پیام بود که ما پاسدارها و بسیجیان در کنار مردم هستیم و در درد یکی هستیم.

 

 

انتهای پیام/