به گزارش صبح توس؛ سردار حسینعلی یوسفعلی زاده صبح امروز در مراسم صبحگاه گردانهای بیت‌المقدس و کوثر بسیج در تربت‌حیدریه اظهار کرد: در این چهل سال گذشته از عمر با برکت انقلاب اسلامی دشمنان نظام حتی 40 ثانیه هم به بقای نظام راضی نبودند اما به فضل الهی و پشتیبانی این ملت امروز نظام به بلوغ رسیده و همین مزید برعلت شده تا دشمنان را به استیصال بکشاند.

وی با بیان اینکه تمام عربده‌کشی‌ها دشمن از روی عجز و ناتوانی در برابر نظام اسلامی است، افزود: جبهه استکبار در این مدت از هیچ حربه و توطئه‌ای فروگذار نبوده و تنها تیر در کمان خود را فشار اقتصادی و جنگ روانی و تبلیغاتی می‌داند که با یاری رزمندگان اسلام و پشتیبانی ملت همیشه درصحنه ایران این تیر هم به‌مانند گذشته به سنگ خواهد خورد.

مشاور عالی فرماندهی سپاه امام رضا(ع) خاطرنشان کرد: در این مدت آمریکائی‌ها هر میزان در این منطقه هزینه کردند حاصلی جز شکست برایشان نداشته و جمهوری اسلامی نیز هر فعالیتی اعم از عرصه ملی و بین‌المللی، را که آغاز کرده به نتیجه مطلوبی رسانده است.

این پیشکسوت عرصه جهاد و شهادت، راه بقا و استمرار انقلاب و نظام را در حضور مردم واقتدار  ولی‌فقیه جامعه عنوان کرد و افزود: مسئولان کشور باید سیاست‌ها و راهبردهای رهبری را اجرا کنند، زیرا مسئولی که اطاعت‌پذیری از ولایت‌فقیه نداشته باشد، مسئولیتش نامشروع است.

هم‌زمان با سراسر استان خراسان رضوی رزمایش "اقتدار عاشورایی بسیج؛ سپاهیان محمد رسول‌الله ۲" باهدف اعلام آمادگی بسیجیان و پاسداران برای دفاع از کیان نظام و انقلاب اسلامی و حضور همه‌جانبه در عرصه‌های مختلف کشور با حضور حماسی شش گردان الی بیت‌المقدس و چهار گردان کوثر بسیج در تربت‌حیدریه برگزار شد.

انتهای پیام/