فرهاد عظیما در گفتگو با صبح توس؛ ضمن اشاره به اردوهای جهادی بسیج و اهمیت آن در بحث محرومیت‌زدایی، اظهار کرد: اردوهای جهادی امروز مهم‌ترین فعالیتی است که در کشور بدون هیچ چشم‌داشتی برای محرومین در حال انجام است.

وی افزود: اگرچه مهم‌ترین بخش اردوهای جهادی ساخت خانه و مدرسه و بیمارستان است اما به نظر من مهم‌ترین بخش این اردوها تبلیغ و گسترش این روحیه جهادی در جامعه است.

 

کارگردان سینما با بیان اینکه بسیاری از مجموعه‌های دولتی هنگامی‌که یک اقدام عمرانی و آبادانی را انجام می‌دهند آن را رسانه‌ای می‌کنند، گفت: در این میان می‌بینیم که بسیاری از بسیجی‌های ما در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی و امکانات بدون هیچ‌گونه چشمداشتی در حال خدمت‌رسانی هستند.

 

وی ادامه داد: این در حالی است که خدمات و فعالیت‌های این افراد دغدغه مند در رسانه‌های رسمی دیده نمی‌شود و شاید به جرئت بگویم این دست اقدامات در هیچ نقطه از دنیا مشابه ای ندارد.

 

عظیما با بیان اینکه رسانه‌های وابسته انقلابی‌ها را طوری نشان می‌دهند که از بیت‌المال ارتزاق کرده و هیچ اقدامی برای این کشور انجام نمی‌دهند، عنوان کرد: اما زمانی که رسانه‌های داخلی به مردم بگویند که عده‌ای دانشجو و بسیجی بدون هیچ چشم‌داشتی به مناطق محروم برای کمک به مستضعفان می‌روند قطعاً مفهوم انقلاب برای آن‌ها تغییر می‌کند.

 

وی تصریح کرد: وقتی یک فرد نفهمی در قبال دزدی‌های پدرش از بیت‌المال به‌صراحت اذعان می‌کند که او سهم خود را از سفره انقلاب برداشته است، رسانه‌های بیگانه همین فرد و تفکر را به‌عنوان تفکر انقلابی معرفی می‌کنند.

کارگردان انیمیشن خلیج‌فارس با تأکید بر اینکه جنس بچه‌های رزمنده در دوران دفاع مقدس از جنس همین جهادگران است، تأکید کرد: ادامه راه شهدا از همین بیل و کلنگ زدن بچه‌های بسیجی می‌گذرد و مردم باید بدانند که تفکر اصلی انقلاب این است.

 

وی با اشاره به اینکه اردوهای جهادی خط بطلانی بر جوسازی‌های دشمن علیه انقلاب است تاکید کرد: زمانی که رسانه های ما از خدمات بسیجی ها پر شود دیگر سلبریتی های بی حیا نمی توانند نسبت به بسیجی و حزب اللهی ها دروغ سازی کرده و مردم را علیه آن ها بشورانند لذا مهم ترین نیاز امروز اردوهای جهادی تبلیغ روحیه و اقدامات جهادی است.

 

انتهای پیام/