به گزارش صبح توس؛ مسعود پسندیده در اولین نشست خبری پس از انتخاب هیئت ریسه شورا برای سال دوم با بیان اینکه هیئت‌رئیسه به‌صورت کامل از شهردار حمایت خواهد کرد اظهار داشت: اولویت هیئت‌رئیسه در این مقطع ایجاد شفافیت در خصوص اقدامات انجام‌شده است.

 

وی با اشاره به جوان‌گرایی و علمی نگری اعضا در خصوص انتخاب هیئت‌رئیسه تصریح کرد: انتخاب هیئت‌رئیسه جدید بدان معنا نیست که بدنه شورا تغییر کرده اما رویکرد متفاوت این اعضا را نشان می‌دهد.

 

پسندیده در ادامه به وظایف نظارتی شورا در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و تأکید کرد: در آینده این وظایف نظارتی به‌دقت بیشتری انجام خواهد شد.

 

این عضو شورای شهر با اشاره به حمایت از شهردار سبزوار و برگزاری جلسات هرگونه شایعه مبنی بر مذاکره با افراد دیگر را برای انتخاب به‌عنوان شهردار را تکذیب کرد.

 

پسندیده همچنین با بیان اینکه شهرداری سبزوار در بین شهرداری‌های هم‌تراز خود از شرایط بهتری برخوردار است ادامه داد: در این شرایط اقتصادی شهرداری علاوه بر تأمین ماهانه در حدود 5میلیارد تومان حقوق کارکنان اقدامات عمرانی را در شهر همچنان ادامه می‌دهد.

 

سخنگوی شورای شهر سبزوار در ادامه در پاسخ به سؤالی مبنی برساخت المان مناسب برای حمید سبزواری به‌عنوان پدر شعر انقلاب تأکید کرد: متأسفانه نگاه جناحی دولت به این موضوع سبب کم‌کاری و عدم توجه به این شخصیت برجسته انقلاب شده است.

انتهای پیام/