به گزارش صبح توس؛ صبح امروز کلنگ ساخت یک باب  آموزشگاه متوسطه اول در روستای بندازبک  شهرستان رشتخوار با حضور امام جمعه شهر جنگل، جمعی از مسئولین این شهرستان، خیرین و معتمدین محلی، فرهنگیان و دانش آموزان به همت خیر نیک اندیش تهرانی  به زمین خورد.

محمد قاسم پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار در حاشیه مراسم کلنگ زنی ساخت  مدرسه خیر ساز روستای بندازبک در این شهرستان گفت: روزگذشته تفاهم نامه ساخت یک باب آموزشگاه متوسطه اول توسط  خیر نیکوکار مدرسه ساز جناب آقای سیدناصر دبیرسیاقی به امضا رسید و خوشحالیم که امروز ما در جمع مردم شریف و خونگرم روستای بندازبک شاهد کلنگ زنی این آموزشگاه هستیم.

 

قاسم پور ضمن قدردانی ویژه از حضور و پشتیبانی امام جمعه شهر جنگل، فرماندار، فرهنگیان و مردم شهرستان، این  حمایتها و دغدغه ها را موجب دلگرمی و تسریع در برنامه ها و پیشرفت های آموزشی و پرورشی شهرستان دانست و جذب و ورود خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار را از جمله نتایج آن عنوان کرد.

 

وی اقدام خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار را عملی خداپسندانه و آینده نگری همه جانبه و بزرگ عنوان کرد و حاصل آن را برای کشور و منطقه مبارک اعلام دانست و ازاقدام ماندگار خانواده دبیرسیاقی تشکر کرد.

 

در ادامه حجت الاسلام احمد توکلی امام جمعه شهر جنگل با ذکر آیات و روایاتی اهمیت علم و تربیت را تشریح  و عمل خیرین مدرسه ساز را صدقه جاریه خواند.

 

وی از برنامه ها و فعالیت های اثر بخش و قابل توجه آموزش و پرورش شهرستان در بخش جنگل قدردانی کرد و گفت: اقدام خیرین  بزرگ خانواده محترم  دبیرسیاقی در خاطرات دانش آموزان و مردم بندازبک و شهرستان رشتخوار خواهد ماند.

 

خیر نیک اندیش سید ناصر دبیرسیاقی هم مدرسه سازی و خدمت به دانش آموزان را افتخاری بزرگ و هدیه خدا اعلام کرد و اظهار امیدواری کردکه بتواند کوشش خود را در راه مدرسه سازی و کمک به دانش آموزان بکار گیرد.

 

انتهای پیام/