به گزارش صبح توس؛ علی یعقوبیان فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رشتخوار عصر روز گذشته در حاشیه مراسم اهداء پک‌های آموزشی دانش آموزی در محل حسینیه ثارالله سپاه ناحیه این شهرستان، با تبریک اعیاد قربان و غدیر، گفت: به همت آستان قدس رضوی، و قرارگاه ثامن الئمه نیروی زمینی سپاه، با همکاری سپاه ناحیه رشتخوار و نهاد های کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی این شهرستان بیش از 452 پک آموزشی به ارزش 188 میلیون ریال در آستانه سال تحصیلی جدید بین دانش آموزان نیازمند این شهرستان توزیع شد.

 

یعقوبیان در ادامه با اشاره به اینکه این جشنواره همزمان با دهه امامت و ولایت در قالب جشنواره عید تا عید برگزار می‌شود، گفت: آستان قدس رضوی و قرارگاه ثامن الئمه نیروی زمینی سپاه در جشنواره عید تا عید با شعار مهر تحصیلی، مهر رضوی در بین دانش آموزان نیازمند این شهرستان اقدام به توزیع پک‌های مورد نیاز سال تحصیلی جدید کردند.

 

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رشتخوار در ادامه افزود: در این جشنواره بیش از 452 پک دانش آموزی شامل کیف، دفتر، جعبه مداد رنگی و... به ارزش ریالی هر پک دانش آموزی 400 هزار ریال توزیع شد.


وی در ادامه با اشاره به همکارای نهادهای کمیته امداد، امام خمینی(ره)، و بهزیستی این شهرستان گفت: دانش آموزان معرفی شده در این جشنواره، تحت پوشش نهادهای کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی شهرستان هستند.

 

در حاشیه این مراسم همچنین هنرمندان در جمع دانش ‌آموزان به اجرای متفاوتی به نمایش طنز پهلوان پوریای ولی پرداختند.

انتهای پیام/