به گزارش صبح توس؛ تیم های پدیده و پیکان در هفته پنجم یکی از بازی های حساس این هفته را برگزار کردند چرا که پدیده با 9 امتیاز قبل از این بازی در صدر بود و پیکان شش امتیازی می توانست با کسب سه امتیاز از نظر امتیازی با این تیم برابر شود .

سرخپوشان مشهدی در شرایطی در صدر جدول لیگ برتر حضور دارند که حتی پیروزی سپاهان مقابل تر اکتورسازی صدرجدول را از آنها نخواهند گرفت و شاگردان یحیی گل محمدی با از دست دادن کمترین امتیاز در 5 هفته لیگ برتر به تنهایی صدرجدول را از آن خود کردند. در شرایطی که پرسپولیس تنها تیمی بوده که از پدیده امتیاز گرفته خود در رده های پایین تر قرار دارد.


پدیده ای ها امروز بعد از پیروزی مقابل پیکان صدرنشینی را اینطور مقابل هواداران خود جشن گرفتند، هوادارانی که حضور پر تعدادترشان در ورزشگاه امام رضا می تواند ضامن موفقیت هر چه بیشتر تیمی باشد که با همه مشکلات و مصائب فصل را فوق العاده آغاز کرده است.


تیم پدیده که از شرایط فنی در شرایط خوبی قرار دارد حالا نیازمند حمایتی است که باید از سوی مدیران این تیم صورت بگیرد تا کماکان در روند موفقیت آمیز خود به بالانشینی در جدول دشوار لیگ برتر فوتبال ایران ادامه بدهد.

انتهای پیام/