به گزارش صبح توس؛ سرهنگ حسن آزاديخواه در تشريح اين خبر گفت : در عملياتي صبح امروز ما مورين پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي شهرستان بجستان با همكاري مامورين عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوي در محور بجستان به فيض آباد يك دستگاه خودرو پژو 405 را توقيف ومقدار 116 كيلوگرم ترياك از آن كشف شد.

وي خاطر نشان كرد : خودرو حامل مواد مخدر از استانهاي جنوبي كشور به استان خراسان رضوي در حركت بوده كه پس از اطلاع از حضور مامورين اقدام به فرار نموده كه با حضور به موقع مامورين و تعقيب آن و اقدام به تيراندازي به سمت خودرو موفق شده اند با پنجر نمودن لاستيك هاي عقب خودرو مانع فرار آن شده و  خودرو مذكور را متوقف و در بازرسي از آن 116 كيلوگرم مواد مخدر كشف شد.

وي خاطر نشان كرد در اين عمليات يك نفر قاچاقچي كه بعنوان راننده خودرو حامل مواد مخدر بوده دستگير شده است.

ايشان اظهار داشت : در عمليات جداگانه اي مامورين پليس مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهي با همكاري پليس شهرستان فردوس در استان خراسان جنوبي موفق شده اند مقدار 30 /سي كيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياك را از يك دستگاه موتورسيكلت كشف و يك نفر قاچاقچي نيز در اين خصوص دستگير شد.

ايشان در ادامه بيان داشت :  پليس شهرستان بجستان در ورودي به استان خراسان رضوي با بكارگيري تمام امكانات و توان خود با قاچاقچيان مواد مخدر برخورد و در امر مبارزه با مواد مخدر تلاش خواهد كرد.

انتهای پیام/