به گزارش صبح توس؛ روز گذشته با حضور سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) و جمعی از خانواده شهدا  در پردیس سینمایی هویزه از کتاب «رویای بیداری» با مضمون خاطرات یک شهید مدافع حرم در مشهد رونمایی شد.

نسرین پرک نویسنده کتاب رویای بیداری گفت: این کتاب روایتگر خاطرات شهید مدافع حرم، مصطفی عارفی در 12فصل با محوریت سبک زندگی اسلامی این شهید است.

وی گفت: مخاطب اصلی این کتاب نسل جوان است تا بیشتر با رشادت های این شهید بزرگوار آشنا شوند.

در ادامه این مراسم همسر شهید عارفی گفت: می‌گویند کسانی که خیلی دوست دارند برای دیگران تلاش کنند به جای مردن شهید می‌شود و این یکی از خصوصیت‌های مصطفی بود.

زینب عارفی بیان کرد: سال‌ها پیش که همسری بسیجی مشهدی و ولایتمدار را از خدا خواستم، مصطفی نصیبم شد، فردی که از جنس مصطفی چمران و مصطفی احمدی روشن بود.

وی با اشاره به سخن رهبر انقلاب که شهدای مدافع حرم در زمان حیات از اولیاء‌الله هستند؛ اظهار کرد: برای من همین بس که همسرم در وصیت‌نامه‌اش من را هدیه‌ای الهی دانست و در وصفم نوشت: «او همیشه قوت قلبم بود، هیچ‌وقت با وجود او نگران نبودم و از خدا می‌خواهم موجبات زندگی ما در آخرت فراهم شود، در نگهداری از دین و دنیای من ذره‌ای کم نگذاشت و می‌خواهم در ولایت‌مداری هم چیزی کم نگذارد و فرزندانمان را سرباز حضرت حجت(عج) تربیت کند.»

همسر شهید عارفی عنوان کرد: همسرم در نوشته‌هایش گفته بود از معشوق زمینی به عشق الهی رسیده‌اند.  

شهید عارفی در منطقه عملیاتی تدمر به شهادت رسیده است.

انتهای پیام/