به گزارش صبح توس؛ محمد رحیم نوروزیان در نشست شورای اداری شهرستان تربت جام  با بیان اینکه امروزه شرایط کشور حساس است اظهار داشت: باید بپذیریم برخی از مشکلات در اثر سوء کارکردها و خطاها بوجود آمده است و باید همه بویژه مسئولان در جهت جبران این مشکلات تلاش کنند تا مسیر توسعه کشور و حل مشکلات مردم راحت تر طی شود.
 معاون استاندار با تاکید بر اینکه دشمنان و بدخواهان نظام  سعی در به دست گرفتن افکار عمومی و فضای روانی جامعه دارند اظهار داشت: دشمنان این نظام سعی در چند برابر نشان دادن مشکلات جامعه دارند و اعتماد، امید و نشاط جامعه را هدف گرفته اند.
وی افزود: بخش عمده ای از جنگ دشمنان با ما جنگ روانی است و سعی در گسترش سریع شایعات در جامعه دارند و در این میان آگاه سازی و انتقال اطلاعات درست به مخاطبین بر عهده رسانه ها است.
 نوروزیان با بیان اینکه نحوه رفتار و پاسخگویی مسئولین بر رفتار جامعه تاثیر مستقیم دارد گفت: شکل دهی به نارضایتی های اجتماعی و تبدیل آنان به نارضایتی عمومی و ایجاد موج از اهداف دشمنان این نظام است و مدیران و مسئولین با عملکرد و رفتار درست خود می توانند مشارکت مردم را جلب کرده و فتنه های دشمنان نظام را خنثی نمایند.
وی افزود: هیچ مشکلی در کشور وجود ندارد که برای آن راه حل  وجود نداشته باشد و اتحاد، انسجام و همدلی  راه عبور از این مسیر و گذراندن بحران هاست
 معاون استاندار با تاکید بر اینکه کار شبانه روزی و جهادی باید وجهه همت مسئولین قرار گیرد اظهار داشت: صرفه جویی در بیت المال، پرهیز از ریخت و پاش های بیهوده و جلب اعتماد بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت این بخش در جهت توسعه و آبادانی شهرها باید مورد توجه مسئولین در شهرستان ها باشد.
وی افزود: احترام به قانون و اجرای آن بدون هیچ ملاحظه ای و هم افزایی و همکاری دستگاه های مختلف با یکدیگر نیز از دیگر وظایف مدیران اجرایی در شهرستان ها می باشد.
 نوروزیان در پایان با بیان اینکه  میانگین بیکاری در تربت جام از میانگین کشوری و استانی پایین تر است گفت:5.5 درصد اعتبارات استان به شهرستان تربت جام تعلق دارد  و این در حالی است که جمعیت  این شهرستان 4.4 درصد  جمعیت استان است.
معاون استاندار در سفر یکروزه خود به شهرستان تربت جام از پروژه های در حال احداث مرزی این شهرستان بازدید نمود.
حضور در شورای اداری شهرستان، شرکت در جلسه شورای تامین و نشست با فعالین اجتماعی و سیاسی این شهرستان از دیگر برنامه های سفر معاون استاندار به شهرستان تربت جام بود.

انتهای پیام/