به گزارش صبح توس؛ یحیی گل محمدی پس از دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: بازهم فرا رسیدن روز خبرنگار را تبریک می‌گویم. قبل از شروع صحبت‌هایم باید از هواداران تشکر کنم و بدون شک این پیروزی متعلق به آنها است. باید از بازیکنانم هم تشکر کنم که تا آخرین لحظه جنگیدند و به هدف خود رسیدند.

وی ادامه داد: از سه امتیازی که گرفتیم خیلی خوشحالم و این کمترین حق ما در این بازی بود. اگر نیمه اول از فرصت‌های خود به خوبی استفاده می‌کردیم قطعاً با نتیجه بهتری به پیروزی می‌رسیدیم، اما اینگونه نشد. به هر حال گل زدن در دقایق پایانی شیرینی خاص خودش را دارد. بازیکنانم خیلی تلاش کردند تا برنده این بازی شوند و تمام هدف ما کسب همین 3 امتیاز بود.

گل‌محمدی گفت: بازیکنانم با انگیزه وارد زمین شدند و به حق خود رسیدند. این پیروزی متعلق به بازیکنان خوب و هواداران تیم است. هنوز اول راه هستیم و تنها 3 هفته از لیگ گذشته است. زمان زیادی باقی مانده و باید بگویم که هنوز کار بزرگی انجام نداده‌ایم. اگر بخواهیم در باد 2 بردی که کسب کرده‌ایم بخوابیم قطعاً بازی‌های آینده را هم از دست خواهیم داد. هر بازی سختی خاص خودش را دارد و هیچ بازی آسانی در لیگ وجود ندارد.

وی افزود: امیدوارم با حل مشکلات موجود روز به روز بهتر شویم. خوشبختانه مسئولان باشگاه هم در تلاش هستند و برخی از مشکلات حل شده است.

سرمربی تیم فوتبال پدیده عنوان کرد: برای رسیدن به پیروزی در اواسط بازی باید تلاش خود را مضاعف کنیم. ضمن اینکه باید تمرینات اختصاصی‌تری برای گلزنی انجام دهیم. ضمن اینکه امروز گردان هم یکی از روزهای خوب خود را سپری کرد و فرصت‌های زیادی را از ما گرفت. به هر حال با تمرین بیشتر مشکل عدم گلزنی ما هم حل خواهد شد.

گل‌محمدی درخصوص یک صحنه مشکوک به پنالتی اظهار داشت: به هر حال ما به نظر داوران احترام می‌گذاریم. امروز کوپال داوری خوبی داشت. هرچه کارشناسان بگویند ما هم قبول خواهیم کرد.

وی درمورد غیبت ناصحی افزود: غیبت دو بازیکن فقط فنی است و هیچکس مشکل انضباطی ندارد. بازیکنان ما بسیار با شخصیت هستند و هیچ مشکلی ندارند. اگر بازیکنی امروز غایب بود فقط به دلیل مسائل فنی بود. دوست ندارم از کلمه ناکامی در گلزنی استفاده کنم، چون بازیکنان بسیار زحمت می‌کشند و در سه بازی 3 گل زدیم. فکر نمی‌کنم امار بدی باشد، مخصوصاً که در 2 بازی هم پیروز شده‌ایم. بازیکنان به اعتماد به نفس بیشتری نیاز دارند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده درمورد بازی هفته آینده تیمش برابر سپیدرود رشت و رویارویی با خداداد عزیزی، تصریح کرد: هر بازی سختی‌های خاص خودش را دارد. باید در رشت بازی کنیم و چمن آنجا مصنوعی است و هواداران خیلی خوبی دارند. یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما همین بازی خواهد بود. امیدوارم ریکاوری خوبی داشته باشیم و بتوانیم در شرایط مسابقه قرار بگیریم.

گل‌محمدی درمورد پیروزی‌های دقیقه نودی تیمش خاطرنشان کرد: زحمت اصلی را بازیکنان می‌کشند. اینکه تا آخرین لحظه تسلیم نمی‌شوند نکته بسیار مهمی است. زحمتی که آنها می‌کشند قابل تحسین است و درس خوبی به ما می‌دهد که تا آخرین لحظه زندگی باید تلاش کنیم.

وی در مورد تعویض‌هایش که در دو هفته اخیر بسیار تاثیرگذار بود، گفت: بازیکنانی که از ابتدا بازی نمی‌کنند هم نشان دادند انگیزه بالایی دارند و وقتی وارد زمین می‌شوند با جان و دل بازی می‌کنند. در دو بازی اخیر هم این اتفاق افتاد و تعویضی‌ها عملکرد خوبی داشتند و این نشان می‌دهد که ما نیمکت خوبی هم داریم و در آینده بهتر هم خواهیم شد.

انتهای پیام/