به گزارش صبح توس؛ علی رضا رشیدیان امروز با حضور در منزل پدر شهیدان حسن و علیرضا رمارم و دیدار با والدین و خانواده این شهدای گرانقدر افزود : پایه های نظام اسلامی ما با جانفشانی شهدا بسیار مستحکم است و ما هیچ گاه دست از تلاش برای اقتدارو قدرت روزافزون این نظام مقدس بر نمی داریم .
وی با بیان اینکه زندگی سختی های بسیار دارد ، اظهار کرد : اما این سختی ها در دوران دفاع مقدس خیلی بیشتر بود و شهدا و ایثارگران با جانفشانی خود از همین شرایط سخت؛ موفق ، پیروز و سربلند خارج شدند..
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: ما باید به توانمندی خود در سایه خداباوری اعتماد داشته باشیم و بدانیم پیروزی از آن مسلمانان است.
وی با بیان اینکه توفیق خدمت به شهدا همان جهاد است ،افزود : بهترین فرصتی که می تواند برای یک نفردر خدمت فراهم شود خدمت به خانواده شهدا ، جانبازان و آزادگان است که خود جهاد در راه اسلام و خداوند می باشد..
وی ادامه داد : استاندار خراسان رضوی به خصلت های اخلاقی شهدا اشاره کرد و افزود: نیکی به یکدیگر، محبت و از خودگذشتگی بارزترین مشخصه اخلاقی شهدا بود که امروز بیش از هر زمانی بدان نیاز است و باید در ارتباط تک تک افراد جامعه با هم تقویت شود واین روحیه تحمل دشوارترین شرایط را نیز سهل و آسان می کند..
خواهر این دو شهید هم در این دیدار گفت: اینکه مسئولان  پیشگام در تکریم جامعه ایثارگران هستند جای بسی خوشنودی است آن هم از سوی استاندار خراسان رضوی که خود رزمنده دوران دفاع مقدس است.
شهناز رمارم افزود : اصل و محور ، نظام مقدس جمهوری اسلامی است و همه باید در هر جا و هر مسئولیتی به این نظام  خدمت کنیم
شهید حسن رمارم در 16 مرداد سال 61 در شلمچه و شهید علیرضا رمارم در 13 اسفند سال 64 در سنندج به درجه رفیع شهادت نایل شدند.