به گزارش صبح توس؛ سردار یعقوبعلی نظری شب گذشته در چهارمین یادواره شهید براتعلی جوان و بیست شهید محله با بیان اینکه نمی‌توان مشکلات معیشتی که امروز مردم با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند را کتمان کرد اظهار داشت: متأسفانه بی‌تدبیری برخی از مسئولین سبب شده است که این مشکلات بیش از گذشته خود را نشان داده و زندگی مردم را با مشکل روبرو کند.

 

وی با بیان اینکه در خصوص اعتراضات نسبت به مسائل معیشتی نباید آدرس غلط به مردم داد تأکید کرد: مسئولین باید این مشکلات و دغدغه‌های مردم را بشنوند و در راستای حل آن‌ها گامی اساسی بردارند.

 

نظری در ادامه با اشاره به اینکه امروز دشمن در پی این است که با استفاده از پسمانده‌های سلطنت‌طلب و منافق در سطح کشور اقدام به ایجاد ناامنی و آشوب کند تصریح کرد: مردم مؤمن و ولایتمدار ایران همواره صف خود را از منافقین و دیگر عوامل مزدور جدا کرده و برای بیان مشکلات خود از راه‌های قانونی استفاده می‌کنند.

 

فرمانده سپاه امام رضا (ع) با بیان اینکه دولت باید با باز کردن راه ورود جوانان به حوزه اقتصاد سبب ایجاد نقش‌آفرینی این افراد در فضای اقتصادی کشور شود افزود: حضور جوانان در این عرصه فرصتی است که می‌تواند نقشه‌های دشمن را در حوزه اقتصادی نقش بر آب کند.

 

نظری همچنین به این موضوع اشاره کرد که دشمن همواره تلاش کرده تا از مشکلات اقتصادی زمینه‌ای برای ایجاد ناهنجاری‌های اجتماعی ایجاد کند و ادامه داد: کشاندن اعتراضات آرام مردم به سمت اغتشاش با استفاده از مزدوران داخلی نقشه‌ای است که دشمنان در حال اجرای آن هستند.

 

فرمانده سپاه امام رضا (ع) با بیان اینکه تحریم‌های آمریکا علیه ملت ایران نشان از جنگ اقتصادی است که آمریکا در برابر ما آغاز کرده است بیان داشت: ملت ایران در طول چهار دهه که از عمر بابرکت انقلاب می‌گذرد ثابت کرده است که در تمام عرصه‌های نبرد پیروز میدان خواهد بود.

 

وی با اشاره به اینکه متأسفانه علی‌رغم برگزاری همایش‌های متعدد در خصوص عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی اقدام و عملی از سوی مسئولین دیده نشده است تأکید کرد: متأسفانه در طول این 40سال با توجه به تذکرات فراوان امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب مسئولین نتوانسته‌اند فرهنگ مبارزاتی درستی در جنگ اقتصادی طرح‌ریزی کرده و به آن عمل کنند .

 

فرمانده سپاه امام رضا (ع) با بیان اینکه کشور باید از اقتصاد تک‌محصولی و تکیه تنها به نفت عبور کند و این موضوع بارها نیز مورد تأکید رهبر انقلاب بوده است ادامه داد: آمریکا تمام توان خود را برای براندازی حکومت جمهوری اسلامی در مبارزات اقتصادی قرار داده است.

 

نظری به مبارزات محور مقاومت به‌ویژه مقاومت مردم یمن با وجود تمام دشواری‌ها و تنگناها اشاره کرد و افزود: مقاومت ایران امروز الگوی بسیاری از کشورها برای ایستادگی در برابر زورگویی‌ها شده است.

 

فرمانده سپاه امام رضا (ع) در ادامه با اشاره به اینکه شهدای ما راه  خود را آگاهانه انتخاب کرده و قدم در این مسیر گذاشتند بیان داشت: ایجاد و حفظ و حراست از انقلاب اسلامی هدفی بود که جوانان این مرزوبوم برای رسیده به آن از جان خود نیز دریغ نکردند و امروز ما نیز با جان خود از آن پاسداری خواهیم کرد.

 

وی با اشاره به اینکه مقام شهادت مقام والایی است که جز نصیب بندگان خاص خدا نمی‌شود ادامه داد: حضرت امیر المومنین(ع) در دعاهای خود همواره روزی شهادت را از خداوند طلب می‌کردند.

 

انتهای پیام/