به گزارش صبح توس؛سال ها است که جمهوری اسلامی در مسیر پیشرونده خود مورد تهاجم فساد آن هم در مقوله اقتصادی است و عده ای در این کشور در حال مکیدن خون مستضعفینی هستند که امام خمینی (ره) معمار انقلاب آن ها را صاحبان اصلی این انقلاب می خواندند.

لذا رهبر انقلاب می فرمایند : آنجایی که واقعا مفسد اقتصادی است، باید صریح و روشن برخورد شود.

مسئولانی که به گفته حضرت امام دولت باید مدافع اسلام پابرهنگان زمین، اسلام مستضعفین، اسلام رنجدیدگان تاریخ، اسلام عارفان  مبارزه جو، اسلام پاک طینتان عارف، ودر یک کلمه مدافع اسلام ناب محمدی (ص) باشد، نه اسلام مستکبرین و نه اسلام مرفهین بی درد باشد.

افرادی که در بزنگاه های انقلاب که کشور زخمی از فتنه عوامل خارجی برداشته است بر زخم ملت نمک می پاشند و درد مردم را بیش از پیش می کنند و نمونه آن ها را در سال های 88 و از سال گذشته تا همین امروز مشاهده می کنیم.

 

همان هایی که به دروغ همه چیز را وابسته به آمریکا و کدخدا دانسته اند و به مذاکره با شیطان بزرگ نشستند و دست آخر نتیجه آن آب دهانی بود که روی برجام انداخته شد، همان ها و خانواده هایشان در قصرهای لاکچری که ابتدا و انتهای آن مشخص نیست زندگی می کنند.

 

مسئولانی که دردشان بی دردی است و فرزندانشان هر روز با یک مدل ماشین و لباس های متفاوت میلیونی و مارک در شبکه های اجتماعی رقاصی تجمل و اشرافی می کنند و به احدی هم پاسخگو نیستند.

 

نمی دانیم مثلا فلان مدیر در دولت چندین سال قبل مگر چقدر از بیت المال را چپاول کرده است که اکنون فرزندانش هرکدام چندین ماشین دارند یا مثلا سفیر در فلان کشور خارجی به خاطر شدت عبادات شبانه اش این مقدار سرمایه بدست آورده است که عروسی پسرش به اندازه عروسی چند صد زوج ایرانی است؟

 

آقایان علمای قوه ی عادله؛ چرا باید هر مدیر دولتی یک برادر یا چند فرزند و برادرزاده داشته باشد و آن ها بدون هیچ حساب و کتابی مدتی در عالی ترین دسترسی ها به بیت المال باشند و کسی هم کاری به کارشان نداشته باشد؟ چرا برادر رئیس جمهور و برادر معاون اول قوه قضائیه که حکمش نیز صادر شده است برای خودش راست راست راه برود و فعالیت اقتصادی کند؟

 

سوال ما این است که آیا زورتان بهشان نمی رسد؟ به شما قول می دهیم که اگر برخورد کنید آن وقت مردم طوری پشت شما می ایستند احدی جرئت نگاه چپ به قضات را نداشته باشد.

 

امروز قوه قضائیه نیازمند خلخالی هایی است که بیایند و مفسدین اقتصادی و آن هایی که نون هایشان با خمیر خون های مکیده شده مردم ساخته شده است را اعدام کند تا درس عبرتی برای همه شود.

 

اما امروز ما در مقابل دادگستری استان خراسان رضوی جمع شده ایم تا مطالباتی را که موجب نگرانی و فشار بر مردم جامعه شده است را از صدای موذنان جامعه یعنی دانشجویان به شما بگوییم.

 

امروز مردم خواهان افشای اسامی مفسدان اقتصادی هستند، سوال اینجاست که چرا آن هایی که مفسد اقتصادی اند و رانت های کلان می گیرند نام شان منتشر نمی شود تا مردم این ها را بشناسند و از حروفی مانند م.ه یا ح.ف . م.ج استفاده می شود؟ چرا نمی گویید "مهدی هاشمی" "حسین فریدن" و " مهدی جهانگیری"؟

 

مهم ترین معضل اقتصادی امروز که بارها نیز توسط رهبر معظم انقلاب تاکید شده است مبارزه با قاچاق کالا است! چرا این حجم از کالای قاچاق که بسیار با کیفیت تر از آن توسط جوانان ایرانی تولید می شود وارد کشور می شود؟ عدم برخورد مناسب شما موجب تخریب اقتصاد کشور می شود.

 

معضل دیگر امروز کشور گرانی است که داد مردم را به حق برآورده است، این گرانی های لحظه ای و بی اساس و پایه توسط چه افرادی به بازار متحمل می شود؟ چرا قیمت لبنیات و مرغ و گوشت در حالی که به وفور در بازار وجود است نجومی بالا می رود؟

"نه به گرانروشی" و مجازات آن ها خواسته اصلی مردم است.

 

اما کلام آخر ما برخورد قاطعانه با مفسدانی است که موریانه وار به بدنه کشور نفوذ کرده اند و هیچ برخوردی نیز با آن ها نمی شود و اگر هم برخورد شود بعد از مدتی آزاد می شوند؛ ما از سوی مردم انقلابی ایران اطمینان می دهیم که تمامی هشتاد میلیون نفر ایرانی در کنار شما هستیم تا با مفسدان قاطعانه برخورد کنید تا روز به روز اقتصاد کشور نیز متحول شود.

 

انتهای پیام/