به گزارش صبح توس؛ مسعود سلطانی فر در مراسم بهره برداری از مجموعه ورزشی سیدرضی مشهد گفت: این مجموعه با هزینه 80 میلیارد ریال و مساحت 2 هکتار با تلاش شهرداری مشهد به بهره برداری رسیده است.


وی افزود: سالن سرپوشیده چند منظوره، پینت بال، کارتینگ، اسکواش، سالن بدن سازی و وزنه برداری تنیس و TRX از جمله بخشهای این مجموعه ورزشی است.


وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه مجموعه ورزشی امید و زندگی از نظر مکان و نیاز منطقه در جای مناسب در نظر گرفته شده است اظهار داشت: این یک مجموعه ورزشی، تفریحی و سرگرمی خوب برای شهروندان مشهد است ، یک سالن 6 هزار نفری شهر مشهد هم جزو طرحهای مورد بازدید است که این سالن نیز تا پایان سال 98 به بهره‌ برداری می رسد.

وی ادامه داد: امیدواریم با حضور شهردار مشهد و مسئولین شهری اتفاقات خوبی در شهر مشهد اتفاق بیافتد تا موجبات آسایش مردم را فراهم گردد.

سلطانی فر با اشاره به رویدادهای پیش روی ورزش کشور، بیان کرد: امسال در ورزش سال بسیار پر رویدادی داشته و خواهیم داشت و در کنار موفقیت تاریخی تیم ملی فوتبال در جام جهانی، قهرمانی فوتسالیست های خانم در آسیا را داشتیم.

وی ضمن تقدیر از شهرداری مشهد، تاکید کرد: : کمتر مجموعه ورزشی در سطح کشور داریم که شهرداریها بانی آن شده باشند، امیدوارم با کاری که همه خدمتگزاران مردم برای سالم سازی روح و جسم مردم میکنند به عنوان موتور محرک تقویت شود.


سلطانی فر همچنین سالن گود ورزش زورخانه ای منطقه گلشهر مشهد را نیز مورد بهره برداری قرار داد.

 

انتهای پیام/