به گزارش صبح توس؛ صبح امروز خبرنگاران شهرستان بجستان به دعوت سرهنگ حسن آزادیخواه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بجستان در محل نیروی انتظامی بجستان حاضر شدند. سرهنگ آزادیخواه بعد از تبریک روز خبرنگار به تاثیر خبرنگاران در حوزه امنیت پرداخت و گفت: نقش رسانه و خبرنگار در جوامع امروزی که عصر ارتباطات است بسزا و بی بدیل است، همه‌ای تمرکز دشمن در این حوزه برای صدمه زدن به نظام و انقلاب است و ما نیز با توجه به مسئولیت خطیر خود در برقراری امنیت که به مراتب بالاتر از حوزه های دیگر من جمله اقتصادی است، در راس اماج حملات قرار داریم و دشمن ومعاندین به دنبال کوچکترین اشتباه از جانب مامورین ما هستند تا در فضای مجازی شاخص و زمینه ای برای تخریب این نهاد انقلابی ایجاد کنند.

وی ادامه داد: برای برقراری امنیت در شهرستان نیاز به کمک خبرنگاران داریم و وجود خبرنگاران زمینه ای شده است بر ای اعتلای و پیشرفت شهرستان، ما نیز از حضورتان استقبال میکنیم. تلاش ما بر این است خدمتی به مردم ارائه دهیم انهم بدون منت چون که وظیفه ماست، خدمت بی منت.

فرمانده انتظامی بجستان دست کمک به سمت خبرنگاران در راستای احصا و شناسایی دغدغه های مردم دراز کرد و گفت: خبرنگاران در بین مردم و رابط صادقی بین مردم و مسئولان هستند و میتوانند دغدغه های بحق مردم را به ما منعکس کنند تا ما نیز با برنامه ریزی به سمت کم کردن این دغدغه ها قدم برداری و سرانجام رضایت عمومی را به دنبال داشته باشد.

سرهنگ آزادیخواه صداقت را مهم ترین خواسته مردم دانست و اذعان کرد: انتظار مردم از ما صداقت است، و باید با صداقت خود اعتماد مردم را جلب کنیم، برای برقراری امنیت نیازمند اعتماد و کمک مردم هستیم.

فرمانده انتظامی بجستان در ادامه به خاطراتی از شهدای مدافع حرم اشاره کرد، و از اوضاع اسفناک سوریه گفت و خاطر نشان کرد: امنیت زیر ساخت اقتصاد پویا است، اگر امنیت در کشوری حاکم نباشد سرمایه گذاری هم جرات سرمایه گذاری در این شهر و کشور را ندارد.

در پایان این نشست از خبرنگاران فعال شهرستان بجستان با اهدای لوحی تقدیر شد.

انتهای پیام/