به گزارش صبح توس؛ سید حسین شوقی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بجستان ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگارن شهرستان بجستان که در محل دفترکانون خبرنگارن این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: جنگی که امروز ما با آن روبرو هستیم جنگ نظامی نیست بلکه جنگ نرم است و کشور ما نیز مبتلابه آن است.

وی ادامه داد: هر کس برای آسایش و امنیت و رفاه مردم  تلاش کند او نیز یک ایثارگر است و خبرنگاران نیز در این مسیر و در راستای مطالبات مردم، بی مزد و منت خالصانه و با جان و دل زحمت میکشند و مسیری که خبرنگاران پای در آن راه گذاشتند مسیر ایثارگران دوران دفاع مقدس است و میتوان به جرات گفت خبرنگاران ایثارگران دوران هستند.

قاسم علی اکبرزاده رئیس شورای شهر بجستان در ادامه این نشست به مشکلات شهرستان پرداخت و از خبرنگاران به عنوان بازوان توانمندی که میتوانند در راستای برطرف کردند این مشکلات کمک کنند یاد کرد وگفت: عرصه خبرنگاری واقعا عرصه سختی است و با توجه به کارکردن در این حوزه به سختی های آن واقف هستم ولی اگر بخواهیم برای مردم کار کنیم هیچ سختی احساس نمیشود.

وی به نقش فضای مجازی در فریب مردم پرداخت و اذعان کرد: امروز جامعه دچار عوام فریبی شده است راحت دروغ گفته میشود و مسئولان قول بی عمل میدهند و این خود زمینه ای شده است برای صلب اعتماد مردم و باید اعتماد مردم بازگردانده شود تا امید احیا شود.

علی اکبرزاده به نقش خبرنگاران در برطرف شدن موانع پیش رو پرداخت و تصریح کرد: با حضور به موقع خبرنگاران توانستیم آب یک حلقه چاه با " ای سی" کم وارد شبکه شهر بجستان کنیم تا کمی از" ای سی"  بالای آن کاسته و ان شالله در نظر داریم مشکل آب بجستان را تا حد ممکن برطرف کنیم.

انتهای پیام/