حجت‌الاسلام ابراهیم معادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار صبح توس؛ در خصوص رسیدگی مسئولین به مشکلات اقتصادی مردم اظهار کرد: مسئولان به فکر معیشت مردم باشند چرا که امروز مردم به معیشت نیاز دارند.

 

رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: مسئولین اقتصادی را در اولویت قرار دهند که در گردش خود به معیشت مردم می‌رسد و افرادی در چرخه اقتصاد کشور مدیریت کنند که موافق تفکر اقتصاد مقاومتی هستند و در این راستا برنامه دارند و تلاش می‌کنند.

 

وی بیان داشت: اکنون در جنگ اقتصادی هستیم و قطعا باید افرادی که روحیه جهادی دارند و در خدمت رسانی به مردم و مدیریت و برنامه‌ریزی شب و روز نمی شناسند در این عرصه حضور پیدا کنند.

 

حجت‌الاسلام معادی افزود: در عرصه قانون گذاری کار اصلی مجلس شورای اسلامی باید معیشت مردم باشد و دولت باید صرفه جویی کند و به اقتصاد ملی و تولید ملی بیشتر توجه کند و همه این موارد در کنار هم می‌تواند باعث کاهش مشکلات اقتصادی مردم شود.

 

وی تأکید کرد: مجموعه نظام جمهوری اسلامی به تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری برای افراد و کشورهایی که در قالب قدرتهای بزرگ موانعی برای کشورمان ایجاد و در تحریم‌ها شرکت می‌کنند برنامه‌ و اندیشه‌ایی عملی داشته باشند و در رابطه خود با این کشورها تجدید نظر کنند.

 

رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی ابراز کرد: کشورهایی که با نظام رابطه خوبی دارند این رابطه تقویت شود و مسئولین، اقتصاد ملی و تولید ملی را در اولویت نخست برنامه‌های مدیریتی خود قرار دهند.

 

وی یادآور شد: بیشتر کالاهای داخلی مصرف شود و مسئولان و مردم در این مسیر قرار بگیرند.

انتهای پیام/