به گزارش صبح توس؛ محمدرحیم نوروزیان شب گذشته در آیین تکریم و معارفه فرماندار مشهد افزود: دشمن امروز در سه جبهه نظامی، اقتصادی و اجتماعی به کشور هجمه دارد و لازم است مدیریت جدید شهرستان در خصوص مقابله با مدیرانی که مشکل اقتصادی و یا مدیریتی دارند با قاطعیت وارد شود.
وی گفت: در جبهه نظامی به دلیل بازدارندگی بالای کشور، دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند و در جبهه اقتصادی نیز دشمن به دنبال تحریم نفت و تاثیرگذاری بر اقتصاد کشور است اما مهمترین عملکرد دشمن در جبهه اجتماعی است و هدف از اقدامات دیگر نیز ضربه زدن به کشور در بعد اجتماعی است.
نوروزیان خاطرنشان کرد: علی رغم این که مشهد امروز مورد تهاجم گروه های ضد انقلاب و خارجی است و مشکلات آن نیز بزرگنمایی می شود دارای ظرفیتهای زیادی از جمله وجود بارگاه منور رضوی، جمعیت با استعداد و خیل عظیم 30 میلیونی زائران رضوی است که ضرورت دارد از این ظرفیت بهره برداری لازم انجام شود. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: معدود مدیرانی که مفاسد و مسائل اقتصادی دارند و در این شرائط اقتصادی موجب نارضایی مردم را فراهم می کنند، در حکم سربازان آمریکا هستند.

وی بر لزوم مشارکت مردم در امور کشور تاکید کرد و افزود: حاصل عملکرد ما در این 40 سال همین شرائط موجود است که دارای دستاوردهای مهمی بوده و از طرفی باید مشکلات موجود نیز اصلاح شود لذا باید این مهم در فرایندها و تصمیم های مدیریتی نیز اعمال شود.

انتهای پیام/