ابوالفضل عباسی در گفتگو با صبح توس؛ ضمن اشاره به نامه‌ای که به استاندار خراسان رضوی جهت حضور میان مردم و شنیدن مطالبات آن‌ها، اظهار کرد: بسیج دانشجویی به‌عنوان یک تشکل مردمی که همواره به دنبال منافع مردم بوده است اقدام به دعوت استاندار کرده است.

 

وی افزود: در این نامه از ایشان و همچنین سایر معاونینشان درخواست کردیم تا در میان مردم مشهد در حاضرشده و پاسخگوی مطالبات آن‌ها باشند.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد با تأکید بر اینکه پاسخگویی به مردم از وظیفه تمام مسئولین جمهوری اسلامی است، گفت: پاسخگویی به مردم از مواردی است که امام خمینی(ره) و همچنین رهبری همواره به مردم و مسئولان سفارش کرده‌اند.

 

وی ادامه داد: نمی‌شود که مثلاً فلان نماینده مجلس و شورا رأی می‌آورد یا فلان مسئول دولتی انتخاب که شد برود و تا چهار سال دیگر مجدد یاد مردم بیفتد.

 

عباسی با اشاره به اوضاع معیشتی مردم خصوصاً قشر ضعیف جامعه، تأکید کرد: اوضاع فعلی کشور ملتهب است و مردم از مسئولین دولتی به‌شدت ناراضی‌اند و باید پاسخگوی آن‌ها باشند.

 

وی تصریح کرد: البته این مطالبه گری تنها مختص به دولت‌مردان نمی‌شود بلکه در شرایط فعلی یک نوک پیکان در جهت قوه قضائیه است و باید با مفسدین اقتصادی برخورد کاملاً مستحکم شود.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه بخشی از مشکلات مردم نیز متوجه عدم توجه نمایندگان مجلس است، عنوان کرد: نمایندگان مجلس وظیفه نماینده گری خود یعنی نظارت را انجام نمی‌دهند و مسئولان ارشد دولت خصوصاً وزرا را زیر تیغ مطالبه و نظارت قرار دهند.

 

وی با اشاره به اینکه امروز وظیفه خواص این است که در میدان مطالبه گری و درخواست از مسئولین حاضر شوند، بیان کرد: امروز بازهم دشمنان برای مردم ما برنامه‌های بسیاری ریخته‌اند و وظیفه خواص اعم از دانشگاهیان و روحانیون حضور در این میدان است.

 

انتهای پیام/