به گزارش صبح توس؛ علیرضا رشیدیان در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان درگز با تاکید بر پیگیری مطالبات مردمی توسط مسئولین اظهار کرد: خدمت به مردم باید صادقانه و در جهت جلب رضایت خداوند باشد.

وی افزود: امروز شرایط دنیا به نحوی است که آمریکای جنایتکار و صهیونیست غاصب در تلاش هستند تا با اعمال فشار و تحریم، اراده ملت ایران را برای استقلال خواهی شکسته و بین مردم و حاکمیت شکاف ایجاد کنند؛ البته با توجه به پیوستگی بین ملت و دولت، هوشیاری رهبر انقلاب و همرامی مردم، این خواب آشفته هیچگاه تعبیر نخواهد شد.

استاندار خراسان رضوی انسجام داخلی کشور را یکی از ضروریات دانست و گفت: انتقاد و مطالبه گری پایه و شاخص پیشرفت است اما با تخریب فرق دارد؛ تهمت و تخریب از جمله قداماتی است که دشمن در جهت ناامید کردن مردم نسبت به آینده انجام می دهد.

رشیدیان تاکید کرد: امروز دشمن در تلاش است تا نظام جمهوری اسلامی ایران را ناتوان از حل مشکلات معرفی کند، اما این نظام آنچنان قدرتمند است که سوریه را از گلوی داعش بیرون کشید و عراق را از تجزیه نجات داد.

وی ضمن بیان اینکه بزرگترین دغدغه مسئولین باید مدیریت و تدبیر مشکلات مردمی باشد خاطر نشان کرد: مسئولین باید با اقدام جهادی، مشکلات کشور را رفع و رجوع کرده و نسبت به توجیه افکار عمومی در خصوص نقشه های دشمن اقدام کنند.

استاندار خراسان رضوی در ادامه به پیگیری اهم مطالبات فرماندار، امام جمعه و نماینده شهرستان پرداخت و گفت: در اردیبهشت ماه امسال مبلغ 23.8 میلیارد ریال اعتبارات مربوط به مصوبات سفر استانی رئیس جمهور، به شهرستان درگز اختصاص داده شد که این اعتبار مربوط به حوزه جهاد کشاورزی، آب و فاضلاب روستایی و آب شرب است.

رشیدیان افزود : علاوه بر اعتبار ذکر شده، مبلغ 45 میلیارد ریال نیز به موضوع تکمیل تونل الله اکبر اختصاص یافت که ظرف دو هفته آینده به پیمانکار اعطا می شود و این پروژه ملی جانی دوباره خواهد گرفت.

وی در ادامه سفر خود به شهرستان درگز ابتدا به ملاقات با خانواده شهید جابلی رفته و پس از آن از سیلوی ذخیره گندم شهرستان و بلوار ورودی شهر بازدید کرد و توصیه های لازم را در خصوص تامین نیازهای مالی پروژه های ذکر شده به مسئولین امر عنوان کرد.

انتهای پیام/