به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام عبدالله حاج صادقی صبح امروز در همایش تعالی اساتید بسیجی و روحانیون حوزه‌های علمیه خراسان رضوی، قم، تهران و اصفهان با اشاره به اتفاقات صدر اسلام، اظهار کرد: نفوذی‌ها در ماجرای صفین کاری کردند که ولی مسلمانان امام علی(ع) تن به مذاکره با دشمن دهد اکنون نیز برخی نفوذی‌ها در داخل کشور درصدد حرکت جمهوری اسلامی به سمت مذاکره هستند.

وی افزود: هدف دومی که دشمن در حال رقم زدن است تقدس زدایی از مقام معظم رهبری است در مقابل وظیفه حوزه‌های علمیه انقلابی مقابله با این تهاجم است.

 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی رهبر معظم انقلاب که به‌منزله ولی مسلمانان جهان است، گفت: تمام دشمنان مصر بر این هستند که اگر این ابرمرد از مواضع خود عقب‌نشینی کند فتنه‌های آن‌ها نابود نمی‌شود و در مقابل بزرگان دینی رهبری ایشان در حوادث فعلی را معجزه قلمداد می‌کنند.

وی ادامه داد: قدرشناسی از رهبری معظم برای طلاب حوزه علمیه آن است که ما در جهت تحقق و مطالبات ایشان قدم برداریم تا بتوانیم باقدرت دین مشکلات مردم را رفع کنیم.

 

حجت‌الاسلام حاج صادقی با اشاره به برنامه دیگر دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی و تضعیف روحیه مردم، عنوان کرد: دشمن به دنبال تضعیف اقتدار و قدرت نظام در عرصه‌های مختلف است، مثلاً می‌گویند چرا پول‌ها را خرج ساخت موشک می‌کنید؟ در عرصه علمی چه نیازی به پیشرفت هسته‌ای وجود دارد؟ این شبهاتی است که از سوی دشمن برای کشور می‌آید.

وی تصریح کرد: جرج بوش جمله‌ای در خصوص نظام ما گفته که ایران سکولار سلاح هسته‌ای او هم خطر ندارد اما ایران اسلامی دانش پزشکی آن‌هم برای ما خطرناک است لذا دشمن به دنبال اقتدار زدایی در تمام سطوح نظام است.

 

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه راهکار بعدی دشمن انقلابی زدایی و تغییر تفکر انقلابی در میان مسئولان است، بیان کرد: دشمن در حال نفوذ به شخصیت‌ها و مسئولان کشور است تا چهره انقلابی آن‌ها را از ایشان بگیرد، تا جایی پیشرفته‌اند که از چهره پیامبر و ائمه و حتی امام خمینی(ره) غیرانقلابی معرفی کنند.

 

وی اظهار داشت: آخرین راهکار دشمن دوقطبی سازی میان مردم است تا از طریق ایجاد ناراحتی‌ها و دلخوری‌های بی‌دلیل میان مردم اختلاف ایجاد کند، همچنین می‌گویند که در عصر فعلی استقلال معنی ندارد درحالی‌که انقلاب ما با استقلال پیروز شد.

 

انتهای پیام/