سعید فکوری در گفتگو با خبرنگار صبح توس با تشریح حوادث رانندگی ساعت گذشته محورهای موصلاتی قوچان اظهار داشت: در اولین حادثه که ساعت 20:45 شب در کیلومتر 45 محور قوچان چناران رخ داد یک نفر کشته و سه نفر مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه این حادثه در اثر واژکونی خودروی پژو رخ داد، ادامه داد:  بلافاصله پس از کسب اطلاهع از این حادثه عوامل امدادی پایگاه شهید کلاهدوز  با خودرو آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند که پس از انجام اقدمات رهاسازی و درمانی اولیه ۳ نفر مصدوم حادثه توسط عوامل اورژانس ۱۱۵ به مرکز درمانی چناران انتقال داده شدند و متاسفانه یک سرنشین دیگر این خودرو جان خود را در سر صحنه حادثه از دست داده بود.

وی با اشاره به حادثه دوم نیز خاطر نشان کرد: این حادثه درمحور قوچان به فاروج کیلومتر ۸ اتفاق افتاد که ۱ نفر فوتی برجای گذاشت.

رئیس جمعیت هلاال احمر در پایان گفت: این حادثه در ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه عصر روز سه شنبه رخ داد و  عوامل امدادی پایگاه شهید بابامحمد رستمی با خودرو آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند و راکب موتور سیکلت که به شدت دچار مصدومیت شده بود را به مرکز درمانی انتقال دادند ولی متاسفانه فرد مذکور جان خود را از دست داد.

انتهای پیام/