به گزارش صبح توس؛ سرهنگ پاسدار علی یعقوبیان فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان رشتخوار عصر روز گذشته در مراسم یادواره شهدای شهر رشتخوار ویژه خواهران این شهرستان، گفت: شهدا بزرگترین نعمت انقلاب هستند، چرا که امروز بزرگی و عظمت انقلاب اسلامی ایران در سرتاسر جهان به برکت خون شهدا شناخته شده است.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه مقام والای شهادت افتخاریست که نصیب هر شخصی یا فردی نمی شود، اظهار داشت: امنیت و آرامش امروز حاکم بر کشور مدیون ایثار و از خودگذشتگی های شهدا است.

 

در ادامه حجت الاسلام حسین پهلوان سخنران دعوت شده در این همایش، با اشاره به اهمیت آشنایی با شهدا در بین جوانان و نوجوانان نیز گفت: ما یک واقعه بزرگ را در ۸ سال دفاع مقدس در کشور داشتیم، اگر این یادواره ها و رشادت ها نباشد آن رشادت ها در  چهارچوپ خودش باقی می ماند و شهادت آنطور که شایسته است، در جامعه معرفی نمی شود.

 

حجت الاسلام پهلوان در ادامه اذعان داشت: امروز خواهران به نحوی کار حضرت زینب(س) را انجام میدهند، کافی است شما خواهران تنها یک نفر را در مسیر شهادت قرار بدهید، با این حرکت کار دنیا و آخرت خود را انجام داده اید.

 

وی در ادامه با تاکید بر اینکه باید بدانیم که شهدا درخشیدند و همواره خواهند درخشید، یادآور شد: برخی از قدرت نمایی رئیس جمهور آمریکا ترامپ،  از او میترسند چرا که خدا را نشناخته اند، شهدا و امام شهدا، خداوند را شناختند و از هیچ قدرتی جز او نترسیدند و این باعث پیروزی است.

 

یادواره 12 شهید والامقام شهر رشتخوار عصر روز گذشته با حضور پرشور خواهران با همکاری پایگاه بسیج خواهران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

 

انتهای پیام/