به گزارش صبح توس؛ حسین حسامی اظهار کرد: همزمان با سالروز شهادت مظلومانه رییس مذهب تشیع، صادق آل محمد(صلّی‌ الله‌ علیه‌ وآله)، حضرت امام جعفرصادق(علیه السلام) اجتماع عظیم صادقیون در مشهد برگزار می‌شود.
وی افزود: در این اجتماع عظیم که راس ساعت 9:30 صبح روز دوشنبه 18 تیرماه برگزار می‌شود، همچون سنوات قبل جمع کثیری از عاشقان و ارادتمندان به ساحت اهل بیت (علیهم السلام) در عرصه میدان شهدا مشهد گرد هم می‌آیند و به عزاداری و سینه ‌زنی می‌پردازند و در ادامه جمعیت عزاداران حاضر در این مراسم در حین عزاداری جهت عرض تسلیت به محضر مبارک ولی نعمتمان، حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(علیه السلام) به سمت حرم مطهر رضوی حرکت می‌کنند.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: در پایان این مراسم آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی نماینده معزز ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس در رواق امام خمینی(رحمه الله علیه) حرم مطهر رضوی و در جمع عزاداران اجتماع عظیم صادقیون سخنرانی می‌کند.
حسامی گفت: در طول مسیر این اجتماع هم حاضران عزاداری دسته‌ جمعی خواهند داشت و مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) به عزاداری و مرثیه ‌سرایی در وصف ششمین پیشوای شیعیان می‌پردازند.
وی در پایان اعلام کرد: پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری همچون سالهای قبل از تمامی همکاران شهرداری دعوت می نماید تا با حضور پرشور خود در مراسم عزاداری صادق آل محمد (علیه السلام) و عرض تسلیت به محضر مبارک حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(علیه السلام) و امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) داشته باشند.

لازم به ذکر است که همزمان با این اجتماع مراسم تشییع  پیکر مطهر شهدای تازه تفحص شده فردا درمشهد برگزار می شود.

انتهای پیام/