به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام محمد هادی رضایی در همایش فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی سپاه که در مشهد مقدس برگزار شد با اشاره به اینکه فرماندهان و مسئولان باید اخلاق و محبت را در دستور کار خود قرار دهند اظهار داشت: بداخلاقی یک آفت است که می‌تواند فعالیت را سست کند.قدرت همراه با اخلاق است و اگر قدرت بدون اخلاق باشد ظالمانه و غاصبانه است. اگر کسی مسئولیتی داشت و اخلاق نداشت قدرتش غاصبانه و نامشروع است.  

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه کسی نمی‌تواند اخلاق را در مدیریت دور بزند افزود: اخلاق و مدیریت اخلاقی مکمل یکدیگرند.اگر اخلاق نداشته باشیم در پیشگاه خداوند هم مسئولیم و لذا اخلاق بحث بسیار مهمی است.غرور، طمع و زیاده‌خواهی از آفات مدیریت است و این خصوصیات گفته شده از ویژگی‌های انسان‌های شرور است.

حجت‌الاسلام رضایی با تاکید بر اهمیت وجود اراده و انگیزه در میادین مختلف تصریح کرد: بعضی رده‌های نیروی زمینی سپاه حقیقتا در بحث اراده و انگیزه بسیار عالی ظاهر شده‌اند.

وی در پایان با بیان اینکه دشمنان قسم خورده نظام اسلامی برای نظام و جمهوری اسلامی نقشه‌های شومی کشیده‌اند خاطرنشان کرد: در این زمینه نباید از فضای مجازی غافل بود و در این فضا باید بسیار مراقب باشیم.

انتهای پیام/