به گزارش صبح توس؛ سرلشکر غلامعلی رشید صبح امروز در همایش فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی سپاه که در مشهد برگزار شد، گفت: ملت شریف ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در برابر آزمون دشوار دیگری قرار گرفتند که غلبه بر آن مانند تجربه سال‌های گذشته نیازمند بصیرت نسبت به‌ماهیت تهدیدات دشمن است. 

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا با بیان اینکه دشمن، قدرت و اراده ملت شریف ایران به‌نظام اسلامی را با توهم آسیب‌پذیری در برابر تهدیدات به‌آزمون گرفته است، ادامه داد: گزار از این مرحله بدون وحدت و انسجام سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و پشتیبانی از سیاست‌های نظام و دولت در برابر آمریکا حاصل نمی‌شود.

وی تأکید کرد: نیروهای مسلح و ملت شریف ایران برای حفظ و دفاع از سرزمین ایران عزیز در برابر هر گونه تهدید گروه‌های تروریستی و تکفیری همچون شرارت‌های ائتلاف منحوس منطقه‌ای، بیش از گذشته هوشیار و آماده است و هیچ تهدیدی را در هر سطحی بدون پاسخ قاطع و کوبنده نمی‌گذارد.

رشید افزود: امنیت و ثبات کنونی در منطقه، حاصل ایثار خون بهترین عزیزان این ملت و تدابیر و تصمیمات نظام اسلامی در برابر گروه‌های تکفیری و تروریستی است.

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران از دستاوردهای این حماسه آفرینی‌ها در برابر هرگونه شرارت تکفیری صهیونیستی قاطعانه دفاع می‌کند.

انتهای پیام/