به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علی ناهیدی پیش از ظهر امروز در نشست اخلاق مدیران اجرایی شهرستان که در دادگستری خلیل آباد برگزار شد، اظهار داشت: بنا به حدیث امام حسن عسکری (ع) هیچ خصلت و صفتی بالاتر از ایمان و خدمت به مردم نیست.

وی با بیان اینکه اخلاق در خانواده و جامعه بسیار حائز اهمیت است، خاطرنشان کرد: مختومه کردن 16 میلیون پرونده در سال نیز نشان از این است که در جامعه آسیب های بسیاری وجود دارد و بسیاری از طلاق ها و حتی طلاق های عاطفی جامعه نیز نشان از عدم وحدت و سازش لازم است.

امام جمعه خلیل آباد با تاکید بر اینکه زندگی باید اسلامی، دینی، آرامش و اعتماد خانواده باشد، تصریح کرد: برخی از افراد به مانند ملخ عمل می کنند و هر کجا که باشند مایه تخریب و نابودی هستند.

وی همچنین در ادامه با اشاره به اینکه کسانی در درون نظام هستند که حکم ملخ را دارند و اقدام به سوء استفاده از موقعیت اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در کشور می کنند، اذعان کرد: کار به جایی می رسد که یک جوان 31 ساله بیش از 50 میلیارد تومان را صرف خرید سکه می کند.

حجت الاسلام ناهیدی عنوان کرد: استکبار جهانی، آمریکا و دشمنان نظام و انقلاب نیز همین حکم را دارند و اگر دسترسی داشته باشند همه چیز این کشور را ویران می کنند.

وی همچنین در پایان تشریح کرد: برخی از افراد در زمان انقلاب حتی یک بار هم در راهپیمایی ها و در زمان دفاع مقدس در جبهه ها حضور نداشته اند و برای آنها تفاوتی نداشت که این نظام، اسلامی، دینی، الهی باشد یا یک نظام طاغوتی و شیطانی باشد و امروزه نیز در خارج و داخل کشور همین افراد وجود دارند.

انتهای پیام/