به گزارش صبح توس؛ مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی روز گذشته در ادامه سفر به شهرستان نیشابوربا حضور در جمع علماء و روحانیان نیشابور به بررسی تحولات سیاسی و امنیتی ایران و منطقه پرداخت و گفت: بر اساس وظیفه قانونی اجازه نمی دهیم استقلال کشور دچار آسیب شود.

وی با اشاره به اینکه دولت آمریکا درصدد مخدوش کردن استقلال جمهوری اسلامی ایران افزود: جمهوری اسلامی  ایران از توانایی لازم برای دفاع از هم پیمانان منطقه ای برخوردار است.

مشاور وزیر اطلاعات گفت: تلاش دشمن برای ناامید کردن مردم از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را با شکست مواجه کرده ایم.

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی افزود: پیروزی جریان مقاومت در انتخابات لبنان و عراق نشان داد دموکراسی به نفع جریان انقلابی است.

وی گفت: پرونده مدیریتی جمهوری اسلامی ایران در چهل سال گذشته در دو عرصه داخلی و خارجی کاملا موفق است.

 مشاور وزیر اطلاعات با بیان دستاوردهای کشور در زمینه های زیر ساختی و توسعه گفت: سطح برخورداری و رفاه جامعه در مقایسه با چهل سال قبل کاملا تغییر کرده است.

وی افزود:  اگرچه همچنان نارسایی هایی وجود دارد اما باید اذعان داشت در عرصه های مختلف کشور متحول و در عرصه بین المللی و منطقه ای ایران به جزیره ای امن و مستقل تبدیل شده است.

مدیرکل اطلاعات استان گفت: برای ادامه این راه به تلاش بی وقفه برای تامین نیازهای جامعه و حفظ مردم در صحنه می اندیشیم و هر عنصری که به امنیت و منافع مردم آسیب برساند یا طمع ورزی داشته باشد را رها نخواهیم کرد.

وی با یادآوری نقش علماء و روحانیان در این مقطع گفت: باید روح امید را از طریق بیان واقعیت ها به جامعه منعکس کرد و از دامن زدن به مطالبات غیر منطقی جلوگیری به عمل آورد.

انتهای پیام/