به گزارش صبح توس؛ به نقل از آستان نيوز، سيد مرتضی بختياری در جمع دبيران جشن هاي مردمي زيرسايه خورشيد و اعضاي شبكه جوانان رضویاظهار كرد: امسال برای يازدهمين سال متوالی شاهد حضور كاروان‌های جشن‌های زيرسايه خورشيد در اقصی نقاط ايران اسلامی و كشورهای مختلف خواهيم بود و بحمدالله اين حركت معنوی با همت مضاعف جوانان مومن و انقلابی تبديل به يك جريان فرهنگي مستمر شده است.
وي با اشاره به تاكيدات توليت آستان قدس رضوي مبني بر جوانگرايي و پرچمداري جوانان در عرصه هاي فرهنگی و اجتماعی بيان داشت: توجه به ظرفيت‌های مردمي و برنامه ريزی در جهت گره گشايي از كار محرومان و مستضعفان از محورهايي است كه بر اساس منشور ٧ گانه مقام معظم رهبري بدان اهتمام خواهيم داشت.
بختياري در ادامه با گراميداشت ياد و خاطره شهدای مظلوم ترور و شهيد دكتر مصطفي چمران، گفت: ملت غيور ايران اسلامي مسير حق و حقيقت را با همه موانع و مشكلات و امتحان‌های سختي كه وجود داشت با سربلندي و عزت پيموده و رسالتي خطير بر دوش متوليان عرصه هاي فرهنگي و اقتصادی كشور است.
وي با انتقاد از امضای نامه ١٠٠ تن از نمايندگان در خصوص مذاكره با آمريكا گفت: با سازش و مصالحه نمی‌توان در برابر دشمنان ايستادگي كرد و در آموزه‌های قرآن و اهل بيت(ع) اين سبك و منش در مواجهه با استكبار وجود ندارد.
قائم مقام توليت آستان قدس رضوي در بخش ديگري از سخنانش صداقت، صراحت و شجاعت را از ويژگی‌های مبرز جوانان ايران اسلامی دانست و گفت: آرمان خواهي و مطالبه گري جوانان ضامن بقا و تداوم انقلاب اسلامي است.

انتهای پیام/