به گزارش صبح توس؛ حبیب‌الله آسوده صبح امروز در مراسم اهدای هزار سری جهیزیه در قالب برنامه مشترک کمیته امداد و سپاه پاسداران در محل اردوگاه ثامن‌الائمه(ع) مشهد اظهار داشت: امروز 1000 سری جهیزیه با کمک قرارگاه ثامن الائمه(ع) و خیریه حضرت رقیه (س) به جوانان اهدا می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد خراسان‌رضوی افزود: در پایان سال گذشته در کمیته امداد دیگر نوعروسی محتاج جهیزیه نبود و به همه عزیزان جهیزیه اهدا شد و امسال به فضل خدا و کمک عزیزان سپاه علاوه بر خانواده کمیته امداد، به سایر نیازمندان هم کمک می‌کنیم.

آسوده خاطرنشان کرد: از دو سال گذشته با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی و محوریت آستان قدس رضوی، کارگروه مشترکی در حوزه اشتغال تشکیل شد که بیش از 1500 اشتغال در این کارگروه اجرا و انجام شده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان‌رضوی در ادامه با اشاره به اینکه امسال نیز بحث اشتغال شهری و روستایی، سبد حمایتی کالا، بحث مسکن و جهیزیه در حال پیگیری است، عنوان کرد: در استان 186 هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد داریم و نیازمند 40 هزار مسکن در استان هستیم، ان‌شاءالله سالی 5000 مسکن با کمک سپاه و آستان قدس و کمیته امداد بتوانیم برای این خانواده‌ها مهیا کنیم.

آسوده خاطرنشان کرد: در کمیته امداد امام خمینی(ره)، صرفا بحث جمع‌آوری احسان و انفاق نیست بلکه بر توسعه در سایر حوزه‌ها هم مبادرت داریم. سال گذشته 15500 فرصت شغلی توسط کمیته امداد ایجاد شده است.

انتهای پیام/