به گزارش صبح توس؛ مهدی ناصری صبح امروز در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن بیان اینکه منکر تاثیر تحریم ها بر شاکله اقتصادی کشور نیستیم و این را نیز قبول داریم که از تربت حیدریه نمی توان سیاستی را برای کنترل بازار سکه و ارز اتخاذ و اجرا کرد، افزود: اما حداقل می توان جلوی ایجاد فضای روانی را که برخی کسبه به مردم القاء می کنند را، گرفت.

 

وی گفت: مشکل از زمانی در این شهرستان آغاز می شود که برخی دستگاه های نظارتی یا به وظیفه خود درست عمل نمی کنند و یا گزارشی از عملکرد انجام شده، به رسانه های ملی و محلی ارایه نمی کنند.

 

معاون سیاسی، امنیتی فرماندار تربت حیدریه گفت: برخی و به خصوص در حوزه اقتصاد خصوصی به بهانه تحریم ها، به دنبال ایجاد آشفته بازار اقتصادی در تربت حیدریه هستند که این خود مصداق روشن جرم اقتصادی است.

 

ناصری افزود: متاسفانه اکنون عدهای سودجو در داخل یا خارج از کشور به دنبال ایجاد فضای تبلیغاتی و روانی در ایران هستند تا نظام اسلامی را ناکارآمد جلوه بدهند و با این شیوه بین مردم مسوولان فاصله ایجاد کنند.
وی گفت: البته منکر آن هم نیستم که امروز دشمنان نظام اسلامی جنگ تمام عیار اقتصادی را بر علیه ما آغاز و برای موفقیت خود از هیچ اقدام غیر انسانی فرو گذار نیستند.

 

ناصری بر کنترل ورود و خروج کالا در منطقه تربت حیدریه تاکید و اظهار داشت: از نگاه ما هر کالایی که فاقد اسناد ترخیص یا قبض انبار باشد، کالای قاچاق محسوب و با افراد خاطی باید به شدت برخورد شود.

 

انتهای پیام/