به گزارش صبح توس؛ علی رسولیان صبح امروز در جمع خبرنگاران در این رابطه اظهار کرد: هر کیلو گوشت قرمز وارداتی با قیمت 370 تا 390 هزار ریال به تناسب(دست ، ران ) در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.
وی عنوان کرد : عرضه این گوشت از مدتی قبل در فروشگاه های عرضه شهرداری و برخی تعاونی های کارمندی و کارگری در دست انجام است.
مدیر کل اقتصادی استانداری خراسان رضوی افزود: همچنین برای تعدیل قیمت ها و عرضه بیشتر گوشت قرمز مورد نیاز مردم با قیمت مناسب و کاهش نرخ ها در بازار در قالب طرحی به صورت تهاتر گوشت با سبوس و نهاده ها با نرخ مصوب اجرایی شده است.
رسولیان گفت: گوشت حاصل از این محل 50 هزار ریال زیر قیمت روز عرضه می شود ضمن آنکه برخی از فروشگاه های زنجیره ای استان هم گوشت گرم را به صورت بسته بندی با قیمت هر کیلو 435 هزار ریال به مصرف کننده ارائه می کنند.
وی اظهار کرد: تلاش ما بر افزایش عرضه گوشت گرم در قالب طرح تنظیم بازار است و تا کنون هم این اقدام به کاهش قیمت ها منجر شده اما باید این روند رشد بیشتری یابد .
مدیر کل اقتصادی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: در حال حاضر هم نرخ اقلام عمده کالاهای اساسی نسبت به متوسط کشوری پایین تر است.

انتهای پیام/