حسین محمدی در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: دولت یازدهم با شعار تعامل سازنده با دنیا و همچنین در لفافه مذاکره با آمریکا به دنبال رفع تحریم‌ها و حل مشکلات اقتصادی کشور بود و علی‌رغم تأکید دلسوزان نظام مبنی بر بدعهدی شیطان بزرگ پا در عرصه مذاکرات گذاشت و چهار سال وقت و هزینه‌های کشور را صرف برجامی کرد که منجر به هیچ نتیجه‌ای نشد.

 

این تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: همه این مذاکرات و قراردادها در شرایطی اتفاق افتاد که همگان شاهدند که آمریکا به‌یکبار و یک‌طرفه از یک قرارداد بین‌المللی خارج شد و اکنون به دیگر کشورهای اروپایی فشار می‌آورد که تحت هیچ شرایطی با ایران تعامل و همکاری نداشته باشند.

 

وی تصریح کرد: آن دسته از اصلاح‌طلبانی که امروز بحث مذاکره مستقیم با ترامپ و آمریکا را مطرح می‌کنند درواقع پیاده‌نظام دشمن هستند و برای دست دادن به شیطان بزرگ خلاف امنیت و منافع ملی کشور دست به هر اقدام نابخردانه‌ای می‌زنند.

 

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه بدعهدی و خوی استکباری سیاستمداران ایالات‌متحده بر همه سلایق سیاسی و اقشار مختلف جامعه روشن‌شده، نامه اخیر برخی اصلاح‌طلبان به سران نظام برای مذاکره مستقیم با ترامپ را کمال بی‌عقلی و خوش‌خدمتی به آمریکا عنوان کرد.

 

محمدی اضافه کرد: این افراد که مبری از برخی سیاسیون اصلاح‌طلب هستند به دنبال به تاراج بردن استقلال، ‌آزادی و عزت ملی هستند و دچار خودباختگی در مقابل دشمن شدند.

 

برخی افراد برای خوش‌خدمتی به آمریکا وطن‌فروشی می‌کنند

این تحلیلگر مسائل سیاسی عنوان کرد: برخی افراد برای خوش‌خدمتی به آمریکا خودشیفته شده و وطن‌فروشی می‌کنند غافل از آنکه نام آن‌ها در تاریخ انقلاب اسلامی به‌عنوان یک خیانت‌کار ثبت خواهد شد.

 

وی افزود: نمی‌توان گفت که این دسته از افراد از آمریکا و دشمنی با انقلاب اسلامی شناخت چندانی نداشتند زیرا در این چهل سال از عمر نظام اسلامی سیاستمداران ایالات‌متحده برای فشار و سرنگونی این نظام دست به هر توطئه‌ای زدند و برخی از همین افراد هم در همین راستا هم‌صدایی و خوش‌خدمتی کردند.

 

انتهای پیام/