به گزارش صبح توس؛ به نقل از فارس، ضیافت اندیشه اصحاب رسانه، شب گذشته در تالار کوهسنگی با حضور فعالان رسانه‌ای و سردار یعقوبعلی نظری برگزار شد.

اختلاف سلیقه‌های سیاسی نباید باعث پیروزی دشمن شود

در ابتدای این مراسم مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی، ضمن خوش‌ آمدگویی به میهمانان، بیان داشت: امیدوارم بمباران تبلیغات با بصیرت شما نقش برآب شود، همه ما سرباز انقلاب هستیم و بسیج رسانه در سال 97 با تلاش مضاعف شما عزیزان می‌تواند فعال‌تر باشد.

عباس محمدیان با اشاره به جریاناتی که در فضای مجازی به انقلاب ضربه می‌زند، گفت: این جریانات کارشان زیر سوال بردن اصل نظام و انقلاب است، باید جلوشان بایستیم، رسانه‌هایی که شناسنامه و هویتشان مشخص نیست، در واقع به قول یکی از فعالان رسانه‌ای باید آمدنیوزهای شهر را بشناسیم.

وی با اخطار به کسانی که از لوگو و شناسه اختصاصی یک رسانه برای انتشار اخبار کذب استفاده می‌کنند، افزود: اگر این جریان‌ها ادامه یابد این افراد را رسوا کرد، آن‌ها با پول بیت‌المال به نظام و انقلاب ضربه می‌زنند، مدیران و نخبگان رسانه اجازه ندهند که از لوگو و نشان یک رسانه، سوءاستفاده‌ کنند.

مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی ادامه داد: نباید اجازه دهیم اختلاف سلیقه‌های سیاسی دشمن را در میدان مبارزه پیروز کند.

رونمایی از پوستر سومین دوره جشنواره ابوذر

در پایان این مراسم از پوستر سومین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان خراسان رضوی رونمایی شد، در این مراسم مدیران رسانه‌های استان خراسان رضوی حضور داشتند.

سومین دوره جشنواره رسانه‌‌ای ابوذر در چهار محور برگزار می‌شود و آثار شرکت کنندگان در موضوعات دستاوردهای انقلاب اسلامی، زیارت و فرهنگ رضوی، حمایت از کالای ایرانی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و مشکلات استان در دبیرخانه جشنواره پذیرش می‌شود.

در این دوره از جشنواره ابوذر علاوه بر رسانه‌های رسمی از جمله رسانه ملی، روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها، وب سایت‌ها و همه رسانه‌های دارای مجوز از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رسانه‌های غیررسمی و نویسندگان و تولیدکنندگان آثار رسانه‌ای نیز به صورت آزاد می‌توانند شرکت کنند.

به گفته رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی بیش از ۱۰۰ میلیون تومان جوایز نقدی به برگزیدگان این دوره از جشنواره ابوذر اهدا می‌شود.

انتهای پیام/